2703
2553
عنوان

ماماناي مهربون بياين... صبحانه نينيا

| مشاهده متن کامل بحث + 177 بازدید | 26 پست
15 ماهش تموم شده.غذای سفره میدم.ولی خیلی بدوجوده

١٥ ماهشه و ميكوبي براش؟؟؟ خيلي سخته كه 

دختر من با اينكه كلا ٦ تا دندون داره همه غذاهارو بدون له كردن ميخوره از اول ب خوردن غذاهاي درشت عادتش دادم اوايل يكم عق ميزد خودش ميداد پايين 

الان راحت ميبلعه 😂😂😂😂

خدايا ممنون كه هميشه حواست بهم هست 
١٥ ماهشه و ميكوبي براش؟؟؟ خيلي سخته كه  دختر من با اينكه كلا ٦ تا دندون داره همه غذاهارو بدون ...

خوش بحالت.پسرمن اگه اینجوری غذابخوره من از خوشی سکته میکنم.دیگه از خدا هیچی نمیخوام.اصلا با دست بهش بدم نمیخوره.هرچی میدم دستش اول یه دور میماله ب فرش.رنده میکنه میریزه بیرون.فقط اب میوه سیب و پرتقال میخوره.مگه اینکه موز رنده کنم توش. اگه غذاشو له نکنم هرچی ازقبل خورده بالا میاره.دکتربردم گفت تاهروقت بتونه تحمل کنه له کن براش😩😩😩😩ای خدا

تیکر تولد پسر نازم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=84401762]نميخوره ميندازه بيرون  همش دلش غذاهايي ميخواد كه با كاسه سر بكشه مثل عدسي  با قاشق نميخو ...[/QUOTE]

اي جااااااانم نوش جااااانش واسش حريره درست كن پس خيلي مقويه ميتوني پسته و بادوم و گردو و فندق رو پودر كني توش بريزي.يا مثلا موز را له كن بايكم شير مخلوط كن كه روان بشه بعد پودر مغزيجات و عسل و كنجد توش بريز بخوره.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
خوش بحالت.پسرمن اگه اینجوری غذابخوره من از خوشی سکته میکنم.دیگه از خدا هیچی نمیخوام.اصلا با دست بهش ...

اتفاقا تو بحرف من گوش بده از فردا هرروز يه درجه كمتر له كن غذاشو !!!

دختر منم خيلي كثيف كاري غذا ميخوره چون نسبت ب همه چي كنجكاون 

برا همين از دهنشون در ميارن

ولي چيزايي ك دوس داره از دهنش در نمياره مثلا امشب جات خالي ماكاروني چرب و تند درست كردم ازين صدفيا 

مشت مشت ميخورد از دهنشم در نياورد ولي تخم مرغو زياد در مياره

خوشبحالت ابميوه ميخوره بچت دختر من با كثيف كاري ناجوري فقط خود ميوه رو گاز ميزنه واي فك كن موز ميخوره كل اطرافش موز ماليده ميشه 🤢🤢🤢

2720
[QUOTE= 84401762 ]نميخوره ميندازه بيرون  همش دلش غذاهايي ميخواد كه با كاسه سر بكشه مثل عدسي &nb ...

اره خيلي خوبه ولي اين غذا نوزاديا رو نميخوره

ميذوني ذائقه اش يكم از سنش بيشتره مثلا ابگوشت و اب كله پاچه يا عدسي يا اش رشته سوپ جو اشكنه كشك اينارو ميخوره عين پيرمردا 🙄

خوش بحالت.پسرمن اگه اینجوری غذابخوره من از خوشی سکته میکنم.دیگه از خدا هیچی نمیخوام.اصلا با دست بهش ...

بعدم تو ي تيكه غذا سفت بده دستش خودش بخوره مثلا دخترم عاشق پيتزا فيله مرغ و گوشته 

باشه دوتا لوز كاملو ميخوره  ولي در حد ي كثيف كاري ك بايد بعدش ببرم حمام 

ميريم رستىران ي دست لباسم عوض ميكنيم بعدش 

بايد تحملشو كم كم ببري بالا

من دخترم از هفت ماهگي شام بيرون ميرفتيم پيتزا ميدادم دستش سق ميزد يا خلال سيب زميني 

عوق ميزد اوايل ولي قورت ميداد بزور 

كم كم عادت ميكنه يكم طول ميكشه دوماهي 

[QUOTE=84406026]اره خيلي خوبه ولي اين غذا نوزاديا رو نميخوره ميذوني ذائقه اش يكم از سنش بيشتره مثلا ابگوشت و اب كله ...[/QUOTE]

وااااي خدا غذاي سنتي دوست داره نوش جووووونش

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
2714

پسرمن همین فروردین که بیاد۳سالش تموم میشه صبحونه همه چی میخوره غیراززرده تخم مرغپخته.ایناروبهش میدم.نیمرو.املت.خامه وعسل.پنیروگوجه.شیروعسل.شیرخرما.کره مربا.حلواشکری

اینام عصرونه بهش میدم.سیب زمینی وهویچ وگوشت آبپز.بیسکویت.کیک مامان پز.و...

بايد تحملشو كم كم ببري بالا من دخترم از هفت ماهگي شام بيرون ميرفتيم پيتزا ميدادم دستش سق ميزد يا خل ...

این بدبختی وقتی عق میزنه هرچی خورده بالا میاره.یه بار رفتیم عروسی قبل ازشام شیرخورد موقعی ک داشتیم شام میخوردیم یه تیکه جوجه دادم دستش.همون شیری هم ک خورده بودو استفراغ کرد روم😤😤😤😤😤😩😩😩

تیکر تولد پسر نازم