2410
2553
عنوان

شوهرم مسواک نمیزنه😭😷🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 3831 بازدید | 46 پست
تو بزن ، بعد مسواک رو بده دستش بگو تو هم بزن ، هر شب تکرار کن ، عادت میکنه دیگه

من هرروز دوبار میزنم میبرم بهش میدم نق میزنه  نمیزنه میندازه اون ور

هرچی زدم اسم گفت یا تکراریه یا معتبر نیست منم اعصابم بهم ریخت زدم اسم ندارم بابا نوشت ثبت شد😐😐😐

دندون هاش مشکل پیدا نکردن

والا ما که یکریز داریم مسواک میزنیم 

کلا دندون هام ب فنا رفته

الان هم یکیش کلا از بین رفت باید ایمپلنت کنم ، اون هم تو این گرونی😕

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

وقتی باهات حرف میزنه بگو دهنت بو پا میده عزیزم 

اگر طلاق نگیرید ایشالا مسواک زدن و شروع میکنه 😣😂

الان شوهر آینده‌ م داره به دوس دخترش میگه همیشه برا همیم...به همین فکر باش عنتر خانوم   
2714
با این هزینه های دندونپزشکی خوب جراتی داره والا

جالب اینجاست دندوناشم جنسشونه خوبه خراب نمیشه یکیشو درست کنه ببینه چه مصیبیتیه

هرچی زدم اسم گفت یا تکراریه یا معتبر نیست منم اعصابم بهم ریخت زدم اسم ندارم بابا نوشت ثبت شد😐😐😐
خیلی کم روزی ۲ ۳ تا؟🤔 شوهرمن هفته ای ۲ یا ۳ تا شاید بکشه من میگم سیگاریه😐😑

اوووه خواهر بعضیا هستن اون یکی خاموش نشده روشنش میکنن تا شب یه پاکت میکشن اونا سیگارین

روزی دو سه تا سیکار کم و پنهونی؟😳😳

امضات خیلی باحاله

کلی خندیدم😂

دوستان و خانم های نی نی سایتی عزیز اگر علاقه مند به زایمان طبیعی هستید و بخاطر سابقه سزارین فرصت تجربه این قسمت از علاقه مندی تون را از دست دادید پیشنهاد می کنم به این تاپیک مراجعه کنید تا از تجربیات من و دوستان من که موفق به زایمان طبیعی بعد از سزارین شدیم استفاده کنید😊
2706