2726

اونایی که دوست پسردارن بگن..

روابط تاچه حدتواین دوستی ها.؟؟

واقعایعنی چی..

فقط دوست دارم بدونم چه جوریه روابط یه دوستی ساده ست منتهی جنس مخالف یافراترازاین چیزهاااااا

مثلاطرف می گه دوست پسرم خرجم رومی ده واین حرفا...

برای چی بایداین کارروکنه°

زندگی زیباست گرچه....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من که بادوست پسرم مث دوتا دوست صمیمی بودیم فراتر نمی رفتیم 

خیلی پایه هم بودیم هرشب کارمون بیرون رفتن و اذیت کردن ملت بود یادش بخیر

یکی از دلایل آرامشم اینه که مهم نیست که دیگران چه فکری در موردم میکنن دیگران اگه فکر کردن بلد بودن یه فکری به حال خودشون میکردن.                                                                                                                                                          اگه با نظرام مخالف بودی روم ریپلی نکن چون من نظر خودمو دادم به کسی مربوط نی حتی شما دوست عزیز🤔                       من اینجا دنبال شاد کردن شمام پس تو شادیاتون دعوتم کنید به تاپیکتون 😉                                                                         اگه دیدی دلت گرفته و کسی نیست باهاش درد و دل کنی و فک میکنی تنهایی بهم پیام بده من همیشه اینجام منتظر تو😊           شاید سنم کم باشه اما تجربه زیاد دارم 😎😁                                                                         در اخر (خنده برلب میزنم تا کس نداند درد من ورنه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت 😊)

من دارم

خرجم رو اصلا نميده حتي نميزارم شارژم بخره بدم مياد

فعلا قصد داريم حوف بزنيم ٥سال بعد اگه بشع ازدواج كنيم

حرف زدنم ك بيشتر حرفاي روزمرس چيكارا ميكنيم روزمون چجوري ميگذره و اينا

هر از گاهي هم قرار ميزاريم بيرون همو ميبينيم حرف ميزنيم مامانه من خبر داره خانواده اون همشون ميدونن

خوب خيلي سطحش متفاوت

بعضيا در حده صميميت و دوستي خاليه

بعضيا عاشقونه ي بدون رابطس

بعضيا عاشقونه با كمي رابطس

بعضيا فابن( كلا رابطه دارن)

بعضيا لاشين( چنتا حنتا دارن)

👈🏻👈🏻👈🏻لايكم نكنيد لطفا👉🏻👉🏻👉🏻👉🏻
2706