2091
2106

بنظرم بری از کتابخونه یا موسسه بپرسی بهتره 😁

اگه مبتدی هستی بهتره فعلا یه مدت یه دیکشنری دانلود کنی تا بعدا راه بیفتی کاغذی بخری

من اگر کافر و بی دین و خرابم؛ به تو چه؟من اگر مست می و شرب و شرابم ؛ به توچه؟

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

بنظرم بری از کتابخونه یا موسسه بپرسی بهتره 😁 اگه مبتدی هستی بهتره فعلا یه مدت یه دیکشنری دانلود کن ...

از استاد دانشجو دکتری المان پرسیدم بلد نبود😁😁البته ایران نبود طرفم چهار سالهدالمانی  مبتدی نیس

2064

Wahrig und Duden sind die besten 

بیا یه زنجیره درست کنیم. من امشب برات دعا میکنم. شما هم برای یه نی نی سایتی دیگه دعا کن و اینجوری بجای اینکه دنبال اذیت هم باشیم ، سایتی می سازیم که همه برای همدیگه خیر و خوشی میخواییم  

چقدر آلمانی بلدی عزیزم؟

دودن یه فرهنگ لغت آلمانی به آلمانی هست

وهریگ هم 

این ظلم رو توی حق خودت نکن که آلمانی فارسی بگیری 

اینطوری ابدا یاد نمیگیری 

بیا یه زنجیره درست کنیم. من امشب برات دعا میکنم. شما هم برای یه نی نی سایتی دیگه دعا کن و اینجوری بجای اینکه دنبال اذیت هم باشیم ، سایتی می سازیم که همه برای همدیگه خیر و خوشی میخواییم  
چقدر آلمانی بلدی عزیزم؟ دودن یه فرهنگ لغت آلمانی به آلمانی هست وهریگ هم  این ظلم رو توی حق خ ...

داداشم المانه چهار ساله اون میخاد المانی به فارسی .فارسی به المانی

2032
داداشم المانه چهار ساله اون میخاد المانی به فارسی .فارسی به المانی

چه عجیب 

من در مورد دیکشنری های فارسی اطلاعی ندارم

عزیزم فرهنگ لغت دکتر بهزاد بگیر  هم آلمانی به فارسی داره و هم فارسی به آلمانی  من هردوش رو ...

شیرازم تلان یکی بچه ها فرستاد مال سال نود پنج من این سال پیدا نکررم.جلدش زرده  مال شما چه سالیه چه رنگیه.بزرگه کوچگه

2104
2051