2737
2734

بله

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مگه نرماش 12رو8نیس من فک کردم پایینه چیزی نگفت بهم

12 رو 8 برا افراد عادیه. بارداری فکر کنم فرق کنه. منم تا چند روز پیش فکر میکردم زیر 12 هستم، خوبه. ولی بهم گفت یکم بالاست اما پر خطر نیست. بهم گفت نمک کم بخورم

من باردار نیستم ولی فشارم همیشه 9 رو 6

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2738
فشارت پایینه انگارنه؟؟؟

بله، ولی نمیدونم چرا.

با سلام و احترام

من تیمی را میشناسم که با استفاده رژیم غذایی مکمل کنار داروها بیماری های دیابت و کبد چرب و تیروئید _ فشار خون ـ واریس _ معده _  سرطان _ پارکینسون _ میگرن _ ریزش مو _ آلرژی _ رماتیسم و آرتروز ـ بیماریهای پوستی و خودایمنی نظیر ام اس ، پی سی را درمان می کنند.کسانی که خوب شدند و دکتر داروهایش را قطع کرده بود را دیده ام اگر مایل هستید با شماره 09910025498 تماس بگیرید

پدر من فشار خون داشت و تو این اوضاع کرونا و دیابتی که داشت خیلی سختش بود بره دکتر تا رژیم غذایی برای بیماریش بگیره برای همین یکی از آشنا ها ی سایت رو بهمون معرفی کردن که تو این اوضاع خیلی تونست کمکم مون کنه خواستم به شماهم معرفی کنم شاید نیازتون باشه http://raziehrajabi.ir