2733
2734
اول يه آزمايش خون از دوتاتون ميگيرن اگه كم خونى نشون بده يه دوره قرص بهتون ميدن بحورين و آزمايش رو ت ...

واااای دو ماه! !! 😭😭😭😨😨😨

فقط من کم خونی دارم 

یعنی نمیشه ؟ 😢😢😢😢😢😳😳😳😳

كم خونى ات اگه با قرص حل بشه مشكلي نيست اون زمان كه قرص ميدن بسته به ميزان كم خونيه

واسه منم سوال شد الان اگه فقط ی نفر مشکل کم خونی داشته باشه بازم باید این دوره درمانی طی بشه ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه منم سوال شد الان اگه فقط ی نفر مشکل کم خونی داشته باشه بازم باید این دوره درمانی طی بشه ؟

الان واس منم سوال شد اگ ی نفر تالاسمی داشته باشه چی میشه😂

نه باران میخواهم نه گریه پنهانی،سکوت میکنم نمیخواهم کسی بداند درد دلم را وقتی ک میدانم تو میدانی(: میشه برام دعاکنیدو صلوات بفرستید♥️😊
2728

اگه هردو کم خونی داشته باشین اونوقت بررسی میکنن ک کمبود آهنه یا اینکه نه اگه بخاطر کمبود آهن باشه بهتون قرص میدن یکی دوماهه برطرف میشه مشکلتون

گویند که گر می بخوری عرش بلرزد/عرشی که به یک جام بلرزد به چه ارزد؟/در خانه ی ما زیرزمینی است که در آن/یک خُم بخوری خشتی از آن نیز نلرزد              خیام💗
2738

تو آزمایش قبل ازدواج اول از آقا خون میگیرن اگه کمخونی داشته باشه از خانومم خون میگیرن اگه هردو کمخونی داشته باشن بعد علتو بررسی میکنن اگه هردو کمخونی مینور داشته باشن نمیتونن باهم ازدواج کنن ولی اگه کمبود آهن باشه حل میشه

گویند که گر می بخوری عرش بلرزد/عرشی که به یک جام بلرزد به چه ارزد؟/در خانه ی ما زیرزمینی است که در آن/یک خُم بخوری خشتی از آن نیز نلرزد              خیام💗
اگه هردو کم خونی داشته باشین اونوقت بررسی میکنن ک کمبود آهنه یا اینکه نه اگه بخاطر کمبود آهن باشه به ...

نامزدم نداره کم خونی ولی من داشتم یه مدت 

درمان کردم. نمیدونم الان اوضاع چجوریه 

توروخدا دعا کنید 😞

نامزدم نداره کم خونی ولی من داشتم یه مدت  درمان کردم. نمیدونم الان اوضاع چجوریه  توروخدا ...

پارسال ک من آزمایش دادم فقط از من آزمایش ادرار گرفتن و از آقایون فقط آزمایش خون گرفتن بعد هرآقایی کمخونی داشت همسرشو صدا میکردن و از خانومشم خون میگرفتن الان نمیدونم چجوریه روندش

نامزدم نداره کم خونی ولی من داشتم یه مدت  درمان کردم. نمیدونم الان اوضاع چجوریه  توروخدا ...

منم دو سه سال پیش ازمایش دادم گفتن کم خونی ندارم ممکنه مثلا تو این مدت یدفه کم خون شده باشم ؟

پس فکرنکنم مشکلی باشه  مرسی عزیزم 😍

خواهش میکنم❤

2706