2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام من صرفا بابت اطلاع رسانی در مورد کیست مویی عضو شدم همین حالا تا این رنج برای کس دیگه پیش نیاد

چند ماه قبل پیش دکتر بابک ثابت عمل کردم . عمل با لیزر واقعیه (نه با کوتر ) درد نداشت  چندتا سوراخ کوچیک ایجاد میکنن و با یک فیبر باریک لیزر وارد میشن و مسیر رو میسوزونن اینهایی که گفتم توپیجای مختلف این آقا هم هست میتونین ببینین

نیمه بیهوش با تزریق از طریق آنژیو کد از بازو ... تا اینجا اوکی بعد عمل میری خونه راحت مشکلی هم نیست

اما کسی چیزی راجع به بعد از عمل نگفته بود ... افتضاح کلمه کمیست ... تا یک هفته بعد از عمل درد نداشتم حتی پانسمان هم نمیخواد گفتن داخل لگن بشین و ملاحظه نکن فشار بده تا ترشحات از داخل سوراخ ها بیرون بیاد و با شامپو بچه بشور و چند تا هم آنتی بیوتیک باید بخوری ... انجام دادم .. هفته دوم درد نداشتم هفته سوم هم همینطور ... البته بگم ده روز بعد از عمل رفتم ویزیت خواباد و فشار شدیدی به اطراف زخمها وارد کرد که مثلا داره ترشحات تخلیه میکنه ... منم دست و پا میزدم در انتهای هفته 3 یددفعه عینا همان جای عمل به حالت کیست درد گرفت توروم کرد (درد شدید) یعنی عمل شکست خورده بود و کیست مجدد تشکیل شده بود و چرک کرده بود ... پاسخ دکتر این بود که باید فشار بدیم تا اون کیست بترکه و اینا ترشحه !!! که از مسیر عمل داره بیرون میاد ... یعنی تشریف ببری بخوابی دکتر به یک توده متورم قرمز بسیار دردناک هرچی زور بازو دارن فشار بدن ( دقیقا مثل ویزیت اول بعد از عمل ) و این بدون بی حسی و فقط آزادی داد بزنی ... من آدمی هستم با تحمل درد بسیار 105 گیلو وزن و 190 قد تا به حال همه بلایی هم سرم اومده میخوام بگم سوسول نیستم ... اما خیلی مسخرست آدم با حیوان هم اینکارو نمیکنه یه یک دمل چرکی بزرگ دردناکش رو فشار بده با تمام قدرت ... خلاصه زیر بار نرفت که عمل شکست خورده و این کیست موییه نه ترشحات عمل ... منم نذاشتم فشارش بده و مدتها این درد شدید که چند برابر زمانی بود که کیسته عود میکرد رو تحمل کردم و خوب هم نشد ... همسایه طبقه بالای من یک هفته قبل از من به روش باز تو یکی از بیمارستانا دقیق نمیدونم کجا عمل کرده بود و الان خوب خوبه ... اما من نمیتونم رانندگی کنم .... آها اینم بگم دکتر قبل عمل گفته بود که تا یک سال اگر برگشت دوباره عمل میکنیم برات و فقط هزینه بیهوشی مجدد رو میگیریم ... اما موضوع اینه که زیر بار نمیره که مجدد عود کرده میگه اینا ترشحه طبیعیه حالا تا کی نمیدونم ... بله  با ویزیتا و دارو 10 تومن شد و اینم نتیجش ...

خواستم گول این تبلیغای تابلو رو نخورید ... سنتی عمل کنید کیست دربیاد بیرون این وضع من صد برابر سنتی درد و اذیت داشت و جوابم نداد و پشیمانم از عمل

حالا مصاحبه میکنن بعضی دکترا با مریضا درست بعد از عمل میگن چطور بود درد داشت ؟ بعد فیلم منتشر میکنن ... داداچ بعد از عمل که طرف بیحسه

بعد یک ماه بپرس نتیجه چیه .... این هم ماجرای من .. این یک کامنت واقعی بود . اینو میخوام تو همه تاپیکا بذارم تا مردم به روزگار من دچار نشن