1147
44
عنوان

خانمهای وارد به رنگ مو

133 بازدید | 26 پست

سلام من موهام دکلره هست و تقریبا ۶ماه پیش دکلره کردن الان ریشش در اومده ومیخوام رنگ کنم تو خونه چیکار کنم که رنگ خوشگل در بیارم در ضمن نمی‌خوام دکلره کنم ولی می‌خوام رنگ روشن در بیارم...الان عکس موهام رو میزارم

فقط 15 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد گل پسرمه واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد گل پسرمه واسه سلامتی خونوادم یه صلوات می‌فرستی ....خدایا هیچکس رو در حسرت مادرشدن نزار امین   

تاپیک مادر شوهر وجاری بود همه جواب میدادن

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بهترین قیمت بلیط سفر با هر وسیله نقلیه در علی‌بابا

ادامه مطلب

1156

منم موهام هایلایت داره ریشش در اومده دلم میخاد رنگ بزنم رنگش عوض شه حالا نمیدونم چی؟!

اینجا صفحه تبادل نظره، وثبت نظر آزاد!یاد بگیریم اگه با نظر کسی موافق نبودیم لطفأ ترورش نکنیم

والا آرایشگاه خیلی گرون میگیره خواستم تو خونه ارزون دربیاد

1
5
10
15
20
25
30
35
40
منم موهام هایلایت داره ریشش در اومده دلم میخاد رنگ بزنم رنگش عوض شه حالا نمیدونم چی؟!

هایلایت و باز رنگ کنی عوض نمیشه زیاده دکلره رنگش نمیره اصلا

فقط 34 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در انتظار شیرین ترین لحظه ی زندگی
1189
این مو قطعا یه رنک درنمیاد اگه خودت بزنی

چرا

1
5
10
15
20
25
30
35
40

یه رنگ انتخواب کن هرچی بزاری قشنگ میشه واقعا چون دکلره داره برو لکواز ارایشیا ببینن موهاتو بهتر راهنمایی میکنن

فقط 34 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در انتظار شیرین ترین لحظه ی زندگی
هایلایت و باز رنگ کنی عوض نمیشه زیاده دکلره رنگش نمیره اصلا

اره میدونم رنگ اون قسمتاش که دکلره نداره میخام عوض شه مثلا تو تن دودی اینا

اینجا صفحه تبادل نظره، وثبت نظر آزاد!یاد بگیریم اگه با نظر کسی موافق نبودیم لطفأ ترورش نکنیم

اول موهات با رنگ دودی ۱۰و زیتونی ۱۰ اکسیدان ۹ درصد و واریاسیون نقره ای ۵سانت رنگ کن

بعد هفته دیگه موهات با بلوند  پلاتینه و بلوند دودی ۱۲ و ۲سانت واریاسیون بنفش روشن کن

ی روش دیگه هم هس

اینکه اول موهات با شامپو شیمیایی روشن کنی بعد اون ترکیب دوم رو بذاری جفتش بدون اینکه موهات اسیب ببینه روشن میشه

1167
اول موهات با رنگ دودی ۱۰و زیتونی ۱۰ اکسیدان ۹ درصد و واریاسیون نقره ای ۵سانت رنگ کن بعد هفته دیگه م ...

آخه شنبه مراسم داریم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چون باید یه نفر دیگه روی سرت اول بالاهاشو رنگ کنه بعد پاینو 

می‌دونم زنداداش میخواد بزاره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخه شنبه مراسم داریم

پس موهات اول شامپو شیمیایی بذار گلم

ی پیمانه پودر دکلره ی اکسیدان ۹درصد و اندازه اکسیدانت شامپو معمولی بریز 

ریشه موهات نم دار باشه

پایین موهات ک دکلره هس وازلین بزن کامل

بعد حدود ۱۰تا ۱۵دقیقه بذار رو موهات بمونه وقتی شستیش ترکیب بلوند پلاتینه و بلوند دودی ۱۲و واریاسیون بنفش و‌اکسیدان ۹درصد‌ترجیحا ضد قرمزی بذار

روشن ترین رنگی ک بدون دکلره میشه در بیاری همین ترکیب هس ک بهت گفتم عزیزم

پس موهات اول شامپو شیمیایی بذار گلم ی پیمانه پودر دکلره ی اکسیدان ۹درصد و اندازه اکسیدانت شامپو معم ...

ببخشید یه سوال برای یک رنگ شرابی باید واریاسیون بنفش بریزم چقدر؟؟؟

💏💕نی نی ندارم تولد آقامونه😍
1178