2737
2739
عنوان

کنکوریا

273 بازدید | 52 پست

چیکار میکنین با درسا؟به کجا رسوندین؟خوب پیش میرع؟😣😥خسته نباشین😍😘

تاریک ترین لحظه ی شب قبل طلوعه خورشیده...شاید الان همون تاریک ترین لحظه شبمونه...الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من که هیچی نخوندم

جوابی بسی آشنا...شروع نمیکنی؟😁

تاریک ترین لحظه ی شب قبل طلوعه خورشیده...شاید الان همون تاریک ترین لحظه شبمونه...الهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم💙
وای نگو نگو نگو 

😣میفهمم میفهمم😥من دینی و عربیو موندم دیگ چجوری بخونم یادم نره

2738
بزرگیت😂😂😂شما کجا رسوندی

😂💙..من که فعلا وسطام😑هنو به اخر نرسیده اوایلو جس میکنم یادم نیس...من دینیو ی بار خوندم الان میخونم انگار تازه دارم باهاش اشنا میشم 😂انگا اولبن باره همو میبینیم...شما کجا رسیدی؟رشتت چیه😁

بقیشو تموم کردی؟ تجربی هستی؟

نههه تموم کجا بود فقط زبان عمومی😂خسته نباشم...ن عزیزم ریاضیم و زبان...تو چی؟

تجربیم اختصاصیم تا 15 فروردین تمومه 

عمومی شروع نکردم هنوز از 15 فروردین 3 ماه وقت دارم اختصاصی مرور کنم و عمومی بهونم 

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
تجربیم اختصاصیم تا 15 فروردین تمومه  عمومی شروع نکردم هنوز از 15 فروردین 3 ماه وقت دارم اختصاص ...

افرین عالیه که...ولی عمومیو جدییی بگیر حتما...ان شا الله جاهای خوب ببینیمت😍

افرین عالیه که...ولی عمومیو جدییی بگیر حتما...ان شا الله جاهای خوب ببینیمت😍

اره خودمم خیلی استرس دارم نمی دونم چکارشون کنم

میشه لطفا واسه خونه دار شدنمون و حل مشکلاتمون یه دعا یه صلوات یا هرچی که دوست داشتین انجام بدین 😊😊😊دوستای خوبم امیدوارم و از ته دلم میخواد شما هم به ارزوهای قشنگتون برسین و اگر مشکلی دارید برطرف شه😇😇😇
2706