2733
2734

ظهر گفتم 8تاhmg زدم که بعدش hcg بزنم ولی صبح که رفتم سونو گرافی انقدر استرس داشتم که نکنه بازم فولی کم باشه یا کوچیک باشه که یهو پریود شدم😑😑😑😤😤😤😤😤

خدایاا... من دلم قرصه، کسی غیر از تو با من نیست، خیالت از زمین راحت حتی روز روشن نیست، کسی اینجا نمیبینه که دنیا زیر چشماته، یه عمره یادمون رفته زمین دار مکافاته، فراموشم شده گاهی که این پایین چه ها کردم، که روزی باید از اینجا به پیش تو برگردم، وقت برگشتن یکم با من مدارا کن، شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن...

واه ببنین جقدر استرست شدیده من یه راهکار پیدا کردم چندتا اهنگ شاد تو گوشیت سیو کن هروقت غمگینی اونا رو بزار نزار استرس اذیتت کنه

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ینی زودتر از موعدت؟؟ 

آره من 5 اسفند پری شدم از روز 2 پری هم روزی یه دونهhmg زدم که امروز برم ببینم فولی چندتاس و سایزش چطوره؟؟؟ که از استرس زیاد پری شدم آخه 3 ماهه همش دارم همین مراحلو میرم و جواب نمیده

خدایاا... من دلم قرصه، کسی غیر از تو با من نیست، خیالت از زمین راحت حتی روز روشن نیست، کسی اینجا نمیبینه که دنیا زیر چشماته، یه عمره یادمون رفته زمین دار مکافاته، فراموشم شده گاهی که این پایین چه ها کردم، که روزی باید از اینجا به پیش تو برگردم، وقت برگشتن یکم با من مدارا کن، شنیدم گرمه آغوشت اگه میشه منم جا کن...
2731
واه ببنین جقدر استرست شدیده من یه راهکار پیدا کردم چندتا اهنگ شاد تو گوشیت سیو کن هروقت غمگینی اونا ...

آخه من 2 ساله تحت نظر دکترم کلی مشکلات برام پیش اومده، 3ماهه دارم آمپول میزنم که فولیکول زیاد بشه و سایزش بزگ بشه ولی هر ماه میرم سونو و میگه یه دونه فولی و سایزشم از 16 بیشتر نمیشه

عزیزم فقط پیاز درمانی برای فولیکول خوبه تو نت سرچ کن

چی بگم والا، تا وقتی بچه نمیخوایی مشکلی نیس، وقتی هم میخوایی کوه مشکلاته که ردیف میشن😒😒😒😒😒

من پیاز درمانی عالی بود ماهه اول فولیکولم ۱۳بود بعداز ۴۰روز استفاده کردم رفتم سونو  دادم فولیکولم شده بود۲۴دکترم تعجب کرده بود گفت چی کردی گفتم پیازدرمانی اگه فولیکولت بالاباشه هم درصده بارداریتو خیلی میبره بالا هم این که سره جنسیت پسر خیلی تاثیر داره از بیست به بالا صدرصد پسر میشه اینم بگم من زیره سیاه هم آسیاب کرده بودم هر روز یه قاشق مربا خوری  با آب میخوردم  همزمان با پیاز درمانی

2738
من پیاز درمانی عالی بود ماهه اول فولیکولم ۱۳بود بعداز ۴۰روز استفاده کردم رفتم سونو  دادم فولیکو ...

من زیره میخورم اما اعلب روزای پری، بقیه روزا رازیانه میخورم روشتون رو میگید؟؟

من زیره میخورم اما اعلب روزای پری، بقیه روزا رازیانه میخورم روشتون رو میگید؟؟

آسیاب کن روزی یه قاشق مربا خوری تا روزی که پیاز درمانی میکنی با اون ادامه بده حتمن زیره سیاه باشه 

آسیاب کن روزی یه قاشق مربا خوری تا روزی که پیاز درمانی میکنی با اون ادامه بده حتمن زیره سیاه باشه&nb ...

آره منم زیره سیاه میخورم چه فرقی داره سبز با سیاه؟؟