2733
2734

من این ماه خیلی امیدوار بودم امروز 28 امه لکه بینی دارم خیلی دلم شکست بیبی هم منفی شد البته...    

ممکنه فردا برم ازمایش مثبت بشه یا بیخود پول هدر ندم...

خدا جونم شکرت...و توکل علی الحی الذی لا یموت...لا حول و لا قوه الا بالله... انما اذا اراد شیئ ان یقول له کن فیکون فسبحان الذی بیده ملکوت کل شی و الیه ترجعون

من.ولی بعد سه روز که دیدم پری نمیاد بی بی چک زدم مثبت شد

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام عزیزم

این اتفاق ممکنه پیش بیاد و لکه بینی و بارداری توام باشه

ولی اگه مطمئنی بی چکت با کیفیت بوده و موردی نداشته مطمئنن آزمایشم همونه

مگر اینکه سن نی نی پایین بوده که بی بی چک نشون نداده باشه که احتمال اینم هست

عاقلانه ترین کار اینکه دو روز دیگه هم صبر کنی و اگه پری نیومد بری آزمایش

ان شالله که خیره🍀🍀🍀😊

2731

امضا خیلییییییی قشنگه👍

هرگز تسلیم نشوید معجزه ها هر روز رخ می دهند شاید فردا روز شما باشد😍خدا رو شکر مامان شدم😍 خدایا دختر خوشگلمو سالم بغل بگیریم 😍

مبارک باشه به سلامتی گلم برا منم دعا کن از بس گریه کردم چشمام ورم کرده...

خدا جونم شکرت...و توکل علی الحی الذی لا یموت...لا حول و لا قوه الا بالله... انما اذا اراد شیئ ان یقول له کن فیکون فسبحان الذی بیده ملکوت کل شی و الیه ترجعون
مبارک باشه به سلامتی گلم برا منم دعا کن از بس گریه کردم چشمام ورم کرده...

الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.عزیزم من بعد سه سال خدا حاجتمو داد.میفهممت

اگر که به برنامه زندگی پس از زندگی علاقه دارین بهتون پیشنهاد میکنم که این مستند صوتی رو هم گوش کنین. https://aminikhaah.ir/%d9%85%d8%b3%d8%aa%d9%86%d8%af-%d8%b5%d9%88%d8%aa%db%8c-%d8%b4%d9%86%d9%88%d8%af  هرکاری کردم آبی نشد. دستتونو روش نگه دارین، بعد که آبی شد بزنین روی باز کردن
2738

منم قبلش لک داشتم ولی روز موعدم کاملا لکه بینیم قطع شد و پریود هم نشدم حتی آزمایش هم دادم منفی شد ولی پنج روز بعد آزمایشم مثبت شد.

انشاالله تو هم مادر شده باشی عزیزم

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
امضا خیلییییییی قشنگه👍

😍😍😘

علایم نداری؟

سینه هام یه هفته است به شدت درد می کنه و زیر دلم هم تیرهای کوچیک می کشید و اینکه خیلی اشتهام زیاد شده برا همین ها خیلی امیدوار بودم..

سلام عزیزم این اتفاق ممکنه پیش بیاد و لکه بینی و بارداری توام باشه ولی اگه مطمئنی بی چکت با کیفیت ...

باشه مساله اینه که نمی خوام با واقعیت رو به رو بشم بعد از 7 سال انتظار هر ماه بریدم دیگه....

منم قبلش لک داشتم ولی روز موعدم کاملا لکه بینیم قطع شد و پریود هم نشدم حتی آزمایش هم دادم منفی شد ول ...

خداراشکر مبارک باشه عزیزم. یعنی میشه دیگه منم نتیجه بگیرم؟ شما اون ماه کار خاصی انجام داده بودی مثلا ای یو ای ای وی اف یا طبیعی باردار شدی؟

بنظرم دو سه روز صبر کن اگه پریود نشدی برو آزمایش من انقدر پول آزمایش دادم تجربه دارم😆تموم آزمایشگا ...

باشه عزیزم ایشالا همین ماه نتیجه بگیری...

2706