1147
44

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

1156
1194
قارچ

هفته قبل معاینه بودم چیزی ف .معاینه کرد هییییچی نگف الان دو شب عسل و روغن زیتون اپیلاکتور واژینال  اینا میاد 

دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪

گلم شکل پنیر؟؟

قارچ

فضای رابطه دو نفره تان یک محیط کاملا خصوصی است نیاید همه اش را عمومی نکنید آدم هایی که درکشان از رابطه تنها قربان صدقه رفتن و عشقم و عزیزم است آنهایی که منتظرند تا از طرف مقابلشان نازکتر از گل بشنوند بعد تند و تند پست ها و تصاویر پروفایلی که میگوید آی مردم من از زندگی خسته ام فلانی به من گفت بالای چشمانت ابرو کمی خود داری و صبر را یاد بگیرید تصویر پروفایل شما را کسانی که حتی فکرش را نمیکنید میبینند افرادی که منتظر فرصتند تا وارد حریمتان شوند پس دلخوری های پیش آمده در محیط خصوصی تان را در بوق و کرنا نکنید 
1167
شکل دستمال کاغذی خیس خورده ورق ورق کوچولو 

قارچ داری

فضای رابطه دو نفره تان یک محیط کاملا خصوصی است نیاید همه اش را عمومی نکنید آدم هایی که درکشان از رابطه تنها قربان صدقه رفتن و عشقم و عزیزم است آنهایی که منتظرند تا از طرف مقابلشان نازکتر از گل بشنوند بعد تند و تند پست ها و تصاویر پروفایلی که میگوید آی مردم من از زندگی خسته ام فلانی به من گفت بالای چشمانت ابرو کمی خود داری و صبر را یاد بگیرید تصویر پروفایل شما را کسانی که حتی فکرش را نمیکنید میبینند افرادی که منتظر فرصتند تا وارد حریمتان شوند پس دلخوری های پیش آمده در محیط خصوصی تان را در بوق و کرنا نکنید 

زاج هم گذاشتی؟خانما عسل و روغن و زاج گذاشته بودن اینجوری بود ترشحاتشون

لعنت ب گوجه درسته با نمک دونه درشت...لعنت ب لیمو شیرین...  چون تو رو یادم میارن...مسافر بهشتم...هنوزم ب یادتم...برام صلوات بفرستید زودتر خدا بهم باز ی فرشته بده
زاج هم گذاشتی؟خانما عسل و روغن و زاج گذاشته بودن اینجوری بود ترشحاتشون

نه اون دوتا .با ی پورد سفید ک عطاری داده نمدونم چی هس اصلا 

دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪
1182