2733
2734
عنوان

اقدام پسر

329 بازدید | 27 پست

سلام.من میخام ۴ماه دیگه برای پسر اقدام کنم.میخام اگه خدا بخاد حتمااا پسر باشه.خودم عاشق پسرم.دختر دارم.میشه خواهشا کمک‌کنید چه کنم؟کیت تخمک گذاری استفاده کنم؟رژیم چطور؟؟چنددرصد جواب میده؟کلا چه کارایی پیشنهاد میدید دوستان؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
من از ۱۰‌روز بعد اولین پریودیم تا ۱۵روز اقدام میکردم چون میگن این موقعه بیشتر تخمک گزاریه و از کیت ا ...

برای دختر یا پسر میخواستین؟اخه چندروز قبل تخمک گداری احتمال دختر نیس؟

والا من دو سال دنبالش بودم هر چی هم بگی رعایت کردم رژیم و تخمکگذاری و اینا اما نشد فقط و فقططططط ...

دقیقا حرف شما رو قبول دارم

منم سر بچه اولم میخواستیم پسر بشه،شوهرم که خیلی دوست داشت،همه چی روهم رعایت کردیم،

اما خدا بهمون دخترمونو داد،

اما بچه دومم که الان شیش ماهشه،اصلا نمیدونم کی باردارشدم،یهو دیدم پریودنشدم،بچه مم پسره،

خداروشکرکه هردوسالمن،ان شاءالله خدابه هرکی هرجنسیتی دلش میخوادبده،بچه عزیزه،ولی تو خواست خدا هیچ دستی نمیشه برد

(  تیکر یک سالگی پسرمه  )

اینجا یک تاپیک هست اقدامی ها برای پسر . استارترش همه چیو رعایت کرد بازم دختر شد. به نظرم شانسه فقط آی وی اف تعیین جنسیت صد در صده حالا تو تلاشتو بکن. بگو همسرت گرمی زیاد بخوره. من اولی کلا اقدام بودم پسر شد. دومی یک بار اقدام داشتم حالا نمیدونم چیه ولی حسم میگه دختره

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
دقیقا حرف شما رو قبول دارم منم سر بچه اولم میخواستیم پسر بشه،شوهرم که خیلی دوست داشت،همه چی روهم رع ...

خوش بحالت  خدا هر دو جنس رو بهت داد

منم میگم اگر دنبالش نمیرفتم شاید میداد همینجوری

2706