2737
2734

اوووووف نگم براتون...

دیشب یه کابوس بود.

دیشب حرکت داشتیم ولی قسمت نشد و پلیس اومد😟گفتن اوضاع دریا داغونه اگه میرفتید حتما میمردید..البته اونام فقط میترسونن..

کثافتای عوضی ۳۲ نفر رو تویه ماشینی کردن که ظرفیتش ۱۰ نفر بود..له شدم 

خدایا خسته شدم از مهاجرت و این همه بدبختی هاش😞

اگه یه جایی مستقر شدم حتما براتون داستان مهاجرتمو میگم کامل

برام دعا کنید بچه ها

خاهشا قضاوت نکنید

خاهشا دعوا نکنید

خاهشا فرق نزارید بین آدمها

کاشکی میشد درک کنید مهاجرت ینی چی😞

الهی عزیزم واست دعا میکنم خیلی سخته 

گرگ باش!!! هیچی دیگه همین  منم یه جایی خوندم گفتم شاید خوبه گرگ باشی    به من چه اصلا مرغ باش تخم بزار  والا .......لایک و ریپلایم خیلی دوست دارم           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اینقذ ایران بده دیگه؟ به چه قیمتی تجاوز بهتون نکردن؟

وا

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹
2738

شما همون خانم زیبای افغان هستی که یه دختر کوچولوی ناز هم داشت ؟

آزاد شدم خوشحالم ننه 😃😃😃اانشالله آزادی قسمت همه 😁این بازگشت ظفرمندانه را از حبس سه چهار روزه به خودم تبریک میگم بحث سیاسی نکن میدونی که منم میدونم اونا هم میدونن پس من رو ننداز تو حبس سر چیزی که همه میدونیم

تنهايي داري ميري؟

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

غيرقانونى دارى ميرى؟ 

من و خداسوار یک قایق 2 نفره شدیم...
من اشتباه کردم جلو نشستم و خدا عقب...
سکان زیر پاى من بود و سر دوراهی ها دلهره میگرفتم... تا اینکه جایمان را عوض کردیم... حالا آرام شدم و هر وقت از او میپرسم که: کجا میرویم ؟؟؟؟ بر میگردد و با لبخند میگوید: تو فقط پارو بزن
2706