2410
2553
وای چه بد منم شوهرم قاضی طباطبایی بزرگ شده خودمم ازادشهر پس فکر نکنم بتونم دووم بیارم 

اصلا  حرفشم نزن 😂😂

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ده تومن یعنی من صد متری گیرم میاد  ولی من الان تک واحدی و ۴ واحدم  آرامش دارم اصلا حوصله ...

اره خیامم خوبه به سجادم نزدیکه 

ازادشهر و امامتم خونه های خوبی داره 

ایرج میرزا اولاش خونه هاش شیکه اولای فرامرز خوب 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
اره خیامم خوبه به سجادم نزدیکه  ازادشهر و امامتم خونه های خوبی داره  ایرج میرزا اولاش خو ...

خیام نزدیک مدرسه پسرمه راحت ترم

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
2456
شوهرت وقتی اونقد داره ک ی خونه 4 واحده بسازه چرا برا خودش خونه نمیگیره ک مستاجر نباشه

گفتم که عزیزم شغل دومش بساز بفروشه و همه سرمایش همون 4 واحده که ساخته باید اونا رو بفروشه یه زمین دیگه بخره و بسازه 

2714
عزیزم هر 4 واحدش مال شوهرمه ولی شوهرم میگه نمیخواد بفروشه مگه اینکه یکی هر 4 تا رو با هم بخره 

عزیزم من جات بودم کل 4 واحدو میدادم کرایه اصلا هم نمیفروختم و خودم بالا شهر مستاجری زندگی میکردم و خیالم راحت هست که خونه هم به قیمت روز داریم

اما اینکه پایین شهر آدم خلاف کار زیاد داره اصلا درست نیست والا تمام این اختلاس گرا و معتادا و دزدا فقط تو پایین شهر زندگی نمیکنن و تو بالا شهر خیلی شیک خلافکاری میکنن

اما خب سطح فرهنگ و امکاناتو بگی قبوله که تو بالا و پایین یکی نیست

هر کی ندونه انگار ماها با خلافکارا زندگی میکنیم

برای بارداری همه منتظرا و سلامتی پسرام 1 صلوات میفرستید  خدایا شکرت برای هدیه ای که دادی
عزیزم من جات بودم کل 4 واحدو میدادم کرایه اصلا هم نمیفروختم و خودم بالا شهر مستاجری زندگی میکردم و خ ...

نمیدونم شما مشهدی یا نه اینجا افعانی و پاکستانی خلاف زیاد داره پایین شهر وگرنه ایرانی ها ادمای خوبین 

نمیدونم شما مشهدی یا نه اینجا افعانی و پاکستانی خلاف زیاد داره پایین شهر وگرنه ایرانی ها ادمای خوبین ...

آهان من فکر کردم شما منظورت تهرانه که گفتم مگه همه خلافکارا تو پایین هستن

نه من مشهدو نمیشناسم عزیزم 

برای بارداری همه منتظرا و سلامتی پسرام 1 صلوات میفرستید  خدایا شکرت برای هدیه ای که دادی
گفتم که عزیزم شغل دومش بساز بفروشه و همه سرمایش همون 4 واحده که ساخته باید اونا رو بفروشه یه زمین دی ...

میگم از اول ی خونه واس خودتون میساخت بجا 4 واحد

دیدم که برنداشت کسی نَعشم از زمین......خود نِعش خود به شانه گرفتم گریستم...🦋🌧🌧