2726
خوب درد اینه من چون شوهرم بساز بفروشه اپارتمان نمیخره زمین میخره تا بسازه یه واحد خودمون بفروشیم ماب ...

پس  بی خیال شو چون مدرسه خیلی مهمه 

الان درآمد بساز و بفروش بد نیست 

صبر کن کم کم ان شالله سجاد خونه میگیری

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
عزيزم خدايى از سجاد ميخواى برى امام هادى؟! يعنى از اعصابت سير شدى رسما 😅 حالا اگه خيلى دلت نوسا ...

اگه به اجاره نشینی باشه که هم سجاد میمونم چون زه کارم نزدیکه و بچه ام اینجا مهد میره و مدرسشم همین جاست 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب ما یه میلیارد نداریم هیچ کس هنوز اون 4 واحدمون رو یه جا نخریده 

اره به این اوضاع دونه دونه فروختن درست نیست 

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
تازه الان دویست هم گفته بازم خوبه اگه به قیمت قدیم بود صد هم نمی خریدن  هر چند خونه ها همه بال ...

اره بابا زمین اونجا شده الان متری 1400 به بالا تازه ما خونه رو پایین گفتیم زودی رد بشه 

2728
اگه به اجاره نشینی باشه که هم سجاد میمونم چون زه کارم نزدیکه و بچه ام اینجا مهد میره و مدرسشم همین ج ...

بی خیال  امام هادی شو خواهش 

من الان ویلایی قاسم ابادم می تونم بخرم میگم نه 

اصلا نمی تونی با پایین شهر کنار بیای 

خونه پایین شهر کجا مشهده؟

خیلی جاها پایین شهره مثل امام هادی توس رجایی و ... 60 درصد مشهد پایین شهره 40 درشد که بشه ازادشهر و احمد اباد و هاشمیه و سجاد و اینا بالاشهره 

منم سختمه پايين شهر ما شهرستانيم اينجا پايين شهرش خوب نيس ديگه جرات نميكنم پامو از خونه بزارم بيرون حالا تا دم سوپري برم و بيام پراز لات و لوت و زناي خاله زنكه تو كوچه پس كوچه هاش و احتمالا مزاحم فراوون و منيكه مانتويم حتما مزاحمم ميشن

خداجونم من و دست این و اون نسپار خودت مراقبم باش 😘😍
خیلی جاها پایین شهره مثل امام هادی توس رجایی و ... 60 درصد مشهد پایین شهره 40 درشد که بشه ازادشهر و ...

سجاد متری چنده می دونی 

بی خیال  امام هادی شو خواهش  من الان ویلایی قاسم ابادم می تونم بخرم میگم نه  اصلا ن ...

قاسم اباد باز یه اب شسته تره البته عیر الهیه من شوهرمم الهیه نمیاد میگه پایینه وگرنه با پول رهن ما اونجا خونه فوق لاکچری میدن 

امام هادی 

واااای اصلا نرو همونجایی که هستی بمون...ما دیشب رفتیم خیابان مفتح برای یه کاری داشت گریم میگیرفت ازاینقدر شلوغی ...همه ماشیناشون رو وسط خیابون پارک میکردن همه هم یهووسط چهارراه میایستادن ازماشین پیاده میشدن  

قاسم اباد باز یه اب شسته تره البته عیر الهیه من شوهرمم الهیه نمیاد میگه پایینه وگرنه با پول رهن ما ا ...

ای بابا فعلا همون جا بمون 

سجاد متری چنده می دونی 

شوهرم میگفت سجاد نوسازاش الان متری 16 میلیونه سمت سجاد سه جای میلاد و اونورها ولی چند سال ساختاش تا 10 تومنم گیر میاد 

واااای اصلا نرو همونجایی که هستی بمون...ما دیشب رفتیم خیابان مفتح برای یه کاری داشت گریم میگیرفت ازا ...

اره متاسفانه نمیدونم چرا فرهنگشون اینقدر مایینه البته مفتح و طلاب زوارم زیاد داره 

2706