2726
من بهت حق میدم برو جایی که فرهنگش بالاتره متاسفانه من تو وضعیت خانه شیک و فرهنگ پایینم و خیلی ناراح ...

من خونه الانم تقریبا 90 متره ولی 15 سال ساخته و قدیمیه دلم خونه شیک میخواد ولی با پول ما نمیشه خونه شیک تو بالاشهر کرایه کرد

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من فکر کردم تهرانی بانو

نه مشهدم و اینجا پایین شهراش پاکستانی و افعانی خیلی زیاده و اکثر افعانی های مشهد کارگرن و ...

من خونه الانم تقریبا 90 متره ولی 15 سال ساخته و قدیمیه دلم خونه شیک میخواد ولی با پول ما نمیشه خونه ...

خب از کم شروع کنید عزیزم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2728
خب از کم شروع کنید عزیزم

انشا الله هر 4 تا با هم فروخته بشه شوهرم بتونه یه زمین بالاشهر بخره چون خودش میسازه از پول دادن به پیمانوار و مهندس راحتیم ولی اینجا زمین خوب متری 7 تومن به بالاست که برا یه 100 متری باید کم کم یه میلیارد داشته باشه 

انشا الله هر 4 تا با هم فروخته بشه شوهرم بتونه یه زمین بالاشهر بخره چون خودش میسازه از پول دادن به پ ...

انشالله بزودی فروش بره به ارزوت برسی❤❤❤❤

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
چون باید همه رو با هم بفروشه تا بتونه بالاشهر یه زمین بخره وگرنه فروختن یه واحدش فقط ضرره 

عزیزم  خودت میگی امام هادی اصلا خوب نیست 

بعد سجاد نه ولی خیام می تونی خونه بخری ۹۰ متر که 

من خودم پیروزی میشینم مدرسه پسرم سجاده می خوام بفروشم بیام نزدیک تر 

الان قیمت گرفتم خیام تقریبا خوبه 

با یه میلیارد  میشه خرید

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
چرا بین اماما فرق میزارن😑😑😑 امام هادی با امام سجاد چه فرقی دارن که یکیشون بالاشهر باید باشه یکیش ...

😂😂😂

چرا بین اماما فرق میزارن😑😑😑 امام هادی با امام سجاد چه فرقی دارن که یکیشون بالاشهر باید باشه یکیش ...

جالب بود تا حالا از این زاویه نگاه نکرده بودم خخ 

خوب اسم سجاد شیک تر از هادیه 

انشا الله هر 4 تا با هم فروخته بشه شوهرم بتونه یه زمین بالاشهر بخره چون خودش میسازه از پول دادن به پ ...

بابا  نزدیک شصت میشه یه وام مسکن بگیر حداقل یه نود متری فرامرز عباسی می تونی بگیری که چند سال ساخت باشه

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!
عزیزم  خودت میگی امام هادی اصلا خوب نیست  بعد سجاد نه ولی خیام می تونی خونه بخری ۹۰ متر ک ...

خوب درد اینه من چون شوهرم بساز بفروشه اپارتمان نمیخره زمین میخره تا بسازه یه واحد خودمون بفروشیم مابقی برا فروش یا اجاره 

تازه الان دویست هم گفته بازم خوبه اگه به قیمت قدیم بود صد هم نمی خریدن 

هر چند خونه ها همه بالا رفت

عزیزم  خودت میگی امام هادی اصلا خوب نیست  بعد سجاد نه ولی خیام می تونی خونه بخری ۹۰ متر ک ...

خوب ما یه میلیارد نداریم هیچ کس هنوز اون 4 واحدمون رو یه جا نخریده 

2706