ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب بجای چهار واحد نمیتونست ی واحد بالا شهر بسازه حتی متراژ پایین تر؟

نه ما مشهدیم اینجا زمینای بالاشهر خیلی خیلی گرونه 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
عزیزم هر 4 واحدش مال شوهرمه ولی شوهرم میگه نمیخواد بفروشه مگه اینکه یکی هر 4 تا رو با هم بخره 

اره حتما باهم بفروشین

.اصلا جدا جدا نفروشین خیلی بده

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
2731

اگه من باشم آره 

ولی شوهرم نه، محیط زندگی براش مهمتره 

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
من حاضرم برم تو یک وجب جا زندگی کنم ولی بالای شهر باشه  اصلا نرو چون مجبور میشی فردا بچه هاتو ...

من خودم معلمم محل کارمم بالاشهره تو سجاد اگر برم اونجا بچه هامو جای محل کارم مهد و مدرسه میزارم 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
عزیزم هر 4 واحدش مال شوهرمه ولی شوهرم میگه نمیخواد بفروشه مگه اینکه یکی هر 4 تا رو با هم بخره 

خب چرا ؟ الان همه جدا جدا میفرشن بخصوص متراژ بالاس .

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
نه ما مشهدیم اینجا زمینای بالاشهر خیلی خیلی گرونه 

شهرای زیارتی پایین شهرش خیلی بده چون ازهمه فرهنگا هستن

بنظرم بالاشهر حداقل راحتی

امام جواد(ع):هرکه به غیر خدا رو کند،خداوند او را به همان واگذارد(بحارالانوار ج ۷۵ ص۳۶۳)
من خودم معلمم محل کارمم بالاشهره تو سجاد اگر برم اونجا بچه هامو جای محل کارم مهد و مدرسه میزارم  ...

خب بچه های اون مدرسه همه سطح بالا هستن اونجا بچه هات ممکنه سرخورده بشن

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

من باشم هر چهارتاشو میدم اجاره وهمون بالاشهر میمونم 

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
2706