2703
2553

سلام شوهر من 4 واحد ساخته پایین شهر 120 متری ولی خوب خیلی شیکه خودمم مستاجرم تو بالاشهر حالا شما حاضرید برین پایین شهر زندگی کنید یا نه دوتا بچه هم دارم 6 ساله و 5 ماهه و به هیچ عنوان دوست ندارم تو اون محیط برن مدرسه چون خودم و شوهرم از اول توی بالاشهر به دنیا اومدیم و زندگی کردیم  و سطح سلیقه ها خیلی فرق داره و با احترام به تمام کسایی که پایین شهر میشینن ولی خوب یه واقعیته که متاسفانه اونجا ادم خلاف زیادتره چون کرایه ها پایین تره

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

حاضرم ... چون با این اوصاف جامعه دیگه صاحبخونه شدن سخته اونم خونه ۱۲۰متری 

اگه قدرت خریدش رو دارید میتونی بخرین اجاره ش بدین برین منطقه ی خوب زندگی کنین

زندگیمون پر شده از " مهم نیست " هایی که " مهمن .... خیلی مهم...!

ادم خلاف چون کرایه پایین تره  اصلا اصلا ربط نداره 

از طرفی خوب شما که میگی نمیتونم همون بالا بمون ولی کوچیک تر بخر

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3283099/کیا-بچه-کلاس-اولی-دارن?postId=105818470
2714

خب بجای چهار واحد نمیتونست ی واحد بالا شهر بسازه حتی متراژ پایین تر؟

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘
حاضرم ... چون با این اوصاف جامعه دیگه صاحبخونه شدن سخته اونم خونه ۱۲۰متری  اگه قدرت خرید ...

عزیزم هر 4 واحدش مال شوهرمه ولی شوهرم میگه نمیخواد بفروشه مگه اینکه یکی هر 4 تا رو با هم بخره 

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩

من حاضرم برم تو یک وجب جا زندگی کنم ولی بالای شهر باشه 

اصلا نرو چون مجبور میشی فردا بچه هاتو تو اون محیط مدرسه بفرستی تو اون محیط رشد کنن من بودم به هیچ عنوان نمیرفتم

کاش خوشبختی هم مثل مرگ حق بود
2706