1147
1267

شوهرت وقتی اونقد داره ک ی خونه 4 واحده بسازه چرا برا خودش خونه نمیگیره ک مستاجر نباشه

اون چه فیلمیه ک معمولا دو شخصیت اصلی داره، و معمولا لختن😲؟ همیشه یه کار تکراری رو انجام میدن... بعضی وقتا خشن😠 و بعضی وقتا با ملایمت😚؟ هیچ گفت و گویی بینشون انجام نمیشه و همه ما دوست داریم نگاش کنیم👀؟؟؟....افرین تام و جریه   🐭🐱........................._____________&_______________........................................................................ بهم گفت بخواب خوابیدم 🛀گفت وا کن وا کردم.... یه چیزی در آورد کرد توش.... 🍑وقتی کارش رو انجام داد خیلی خون اومد.... خیلی ترسیده بودم 😦😦😧😧😧😨😨😨😰😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩😧😧😧اولین بار بود دندون میکشیدم.... 😷😬😁    ....................... &________________________. ........ پسر ایده آل👦👨 پسریه ک هروقت نامزدش با عشوه گف گشنمه 😞😞😞😞زیپ رو وا کنه.........  درش بیاره بگه بیا اینو بخور 😋😋😋دختره👱👱 هم با خوشحالی جیغ بکشه و بگه وااااااای روانیتم ک همیشه ی کیک 🍪🍩🍰زاپاس تو کیفت💼💼🎒 داری.... ای منحرف هرچی میگی ب خودت میگی آینه برعکس🔮😀
شوهرت وقتی اونقد داره ک ی خونه 4 واحده بسازه چرا برا خودش خونه نمیگیره ک مستاجر نباشه

گفتم که عزیزم شغل دومش بساز بفروشه و همه سرمایش همون 4 واحده که ساخته باید اونا رو بفروشه یه زمین دیگه بخره و بسازه 

4 بار ترکیدم و با التماس برگشتم وادارم نکن حرف سیاسی بزنم اخه به من چه پیاز چند ماکارونی چنده ماشین گرون شده و گوجه سرکوچه فلانی ارزونه  ... حرف میزنم میترکم تو این گرونی باز خرج یه سیمکارتم میفته رو دستم    

برای دیدین بهترین هتل های مشهد 

کلیک کنید

عزیزم هر 4 واحدش مال شوهرمه ولی شوهرم میگه نمیخواد بفروشه مگه اینکه یکی هر 4 تا رو با هم بخره 

عزیزم من جات بودم کل 4 واحدو میدادم کرایه اصلا هم نمیفروختم و خودم بالا شهر مستاجری زندگی میکردم و خیالم راحت هست که خونه هم به قیمت روز داریم

اما اینکه پایین شهر آدم خلاف کار زیاد داره اصلا درست نیست والا تمام این اختلاس گرا و معتادا و دزدا فقط تو پایین شهر زندگی نمیکنن و تو بالا شهر خیلی شیک خلافکاری میکنن

اما خب سطح فرهنگ و امکاناتو بگی قبوله که تو بالا و پایین یکی نیست

هر کی ندونه انگار ماها با خلافکارا زندگی میکنیم

میشه ۱ صلوات  برای باردار شدن منو تمام منتظرا بفرستید 🙏
1279
عزیزم من جات بودم کل 4 واحدو میدادم کرایه اصلا هم نمیفروختم و خودم بالا شهر مستاجری زندگی میکردم و خ ...

نمیدونم شما مشهدی یا نه اینجا افعانی و پاکستانی خلاف زیاد داره پایین شهر وگرنه ایرانی ها ادمای خوبین 

4 بار ترکیدم و با التماس برگشتم وادارم نکن حرف سیاسی بزنم اخه به من چه پیاز چند ماکارونی چنده ماشین گرون شده و گوجه سرکوچه فلانی ارزونه  ... حرف میزنم میترکم تو این گرونی باز خرج یه سیمکارتم میفته رو دستم    
نمیدونم شما مشهدی یا نه اینجا افعانی و پاکستانی خلاف زیاد داره پایین شهر وگرنه ایرانی ها ادمای خوبین ...

آهان من فکر کردم شما منظورت تهرانه که گفتم مگه همه خلافکارا تو پایین هستن

نه من مشهدو نمیشناسم عزیزم 

میشه ۱ صلوات  برای باردار شدن منو تمام منتظرا بفرستید 🙏
گفتم که عزیزم شغل دومش بساز بفروشه و همه سرمایش همون 4 واحده که ساخته باید اونا رو بفروشه یه زمین دی ...

میگم از اول ی خونه واس خودتون میساخت بجا 4 واحد

اون چه فیلمیه ک معمولا دو شخصیت اصلی داره، و معمولا لختن😲؟ همیشه یه کار تکراری رو انجام میدن... بعضی وقتا خشن😠 و بعضی وقتا با ملایمت😚؟ هیچ گفت و گویی بینشون انجام نمیشه و همه ما دوست داریم نگاش کنیم👀؟؟؟....افرین تام و جریه   🐭🐱........................._____________&_______________........................................................................ بهم گفت بخواب خوابیدم 🛀گفت وا کن وا کردم.... یه چیزی در آورد کرد توش.... 🍑وقتی کارش رو انجام داد خیلی خون اومد.... خیلی ترسیده بودم 😦😦😧😧😧😨😨😨😰😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩😧😧😧اولین بار بود دندون میکشیدم.... 😷😬😁    ....................... &________________________. ........ پسر ایده آل👦👨 پسریه ک هروقت نامزدش با عشوه گف گشنمه 😞😞😞😞زیپ رو وا کنه.........  درش بیاره بگه بیا اینو بخور 😋😋😋دختره👱👱 هم با خوشحالی جیغ بکشه و بگه وااااااای روانیتم ک همیشه ی کیک 🍪🍩🍰زاپاس تو کیفت💼💼🎒 داری.... ای منحرف هرچی میگی ب خودت میگی آینه برعکس🔮😀