1803
1804

شوهرت وقتی اونقد داره ک ی خونه 4 واحده بسازه چرا برا خودش خونه نمیگیره ک مستاجر نباشه

بهم گفت بخواب ؟ خوابیدم … گفت وا کن ؟ وا کردم … یه چیزی در آورد کرد توش … وقتی کارش رو انجام داد خیلی خون اومد … خیلی ترسیده بودم … اولین بار بود دندون می کشیدم............. 💙💙💙💙  اون چه فیلمیه ک معمولا دو شخصیت اصلی داره.... و معمولا لختن....؟ همیشه یه کار تکراری رو انجام میدن... بعضی وقتا خشن و بعضی وقتا با ملایمت.... هیچ گفت و گویی بینشون انجام نمیشه و همه ما دوست داریم نگاش کنیم؟؟؟ آفرین تام و جریه😆😆😆😆
شوهرت وقتی اونقد داره ک ی خونه 4 واحده بسازه چرا برا خودش خونه نمیگیره ک مستاجر نباشه

گفتم که عزیزم شغل دومش بساز بفروشه و همه سرمایش همون 4 واحده که ساخته باید اونا رو بفروشه یه زمین دیگه بخره و بسازه 

هر کس بره بیرون و ماسک نزنه خر ه🥴🥴🥴🐎🐎🐎🐎🐎

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

عزیزم هر 4 واحدش مال شوهرمه ولی شوهرم میگه نمیخواد بفروشه مگه اینکه یکی هر 4 تا رو با هم بخره 

عزیزم من جات بودم کل 4 واحدو میدادم کرایه اصلا هم نمیفروختم و خودم بالا شهر مستاجری زندگی میکردم و خیالم راحت هست که خونه هم به قیمت روز داریم

اما اینکه پایین شهر آدم خلاف کار زیاد داره اصلا درست نیست والا تمام این اختلاس گرا و معتادا و دزدا فقط تو پایین شهر زندگی نمیکنن و تو بالا شهر خیلی شیک خلافکاری میکنن

اما خب سطح فرهنگ و امکاناتو بگی قبوله که تو بالا و پایین یکی نیست

هر کی ندونه انگار ماها با خلافکارا زندگی میکنیم

برای بارداری همه منتظرا و سلامتی پسرم 1 صلوات میفرستید  خدایا شکرت برای هدیه ای که دادی
1805
عزیزم من جات بودم کل 4 واحدو میدادم کرایه اصلا هم نمیفروختم و خودم بالا شهر مستاجری زندگی میکردم و خ ...

نمیدونم شما مشهدی یا نه اینجا افعانی و پاکستانی خلاف زیاد داره پایین شهر وگرنه ایرانی ها ادمای خوبین 

هر کس بره بیرون و ماسک نزنه خر ه🥴🥴🥴🐎🐎🐎🐎🐎
نمیدونم شما مشهدی یا نه اینجا افعانی و پاکستانی خلاف زیاد داره پایین شهر وگرنه ایرانی ها ادمای خوبین ...

آهان من فکر کردم شما منظورت تهرانه که گفتم مگه همه خلافکارا تو پایین هستن

نه من مشهدو نمیشناسم عزیزم 

برای بارداری همه منتظرا و سلامتی پسرم 1 صلوات میفرستید  خدایا شکرت برای هدیه ای که دادی
گفتم که عزیزم شغل دومش بساز بفروشه و همه سرمایش همون 4 واحده که ساخته باید اونا رو بفروشه یه زمین دی ...

میگم از اول ی خونه واس خودتون میساخت بجا 4 واحد

بهم گفت بخواب ؟ خوابیدم … گفت وا کن ؟ وا کردم … یه چیزی در آورد کرد توش … وقتی کارش رو انجام داد خیلی خون اومد … خیلی ترسیده بودم … اولین بار بود دندون می کشیدم............. 💙💙💙💙  اون چه فیلمیه ک معمولا دو شخصیت اصلی داره.... و معمولا لختن....؟ همیشه یه کار تکراری رو انجام میدن... بعضی وقتا خشن و بعضی وقتا با ملایمت.... هیچ گفت و گویی بینشون انجام نمیشه و همه ما دوست داریم نگاش کنیم؟؟؟ آفرین تام و جریه😆😆😆😆