1147
1226

سلام شوهر من 4 واحد ساخته پایین شهر 120 متری ولی خوب خیلی شیکه خودمم مستاجرم تو بالاشهر حالا شما حاضرید برین پایین شهر زندگی کنید یا نه دوتا بچه هم دارم 6 ساله و 5 ماهه و به هیچ عنوان دوست ندارم تو اون محیط برن مدرسه چون خودم و شوهرم از اول توی بالاشهر به دنیا اومدیم و زندگی کردیم  و سطح سلیقه ها خیلی فرق داره و با احترام به تمام کسایی که پایین شهر میشینن ولی خوب یه واقعیته که متاسفانه اونجا ادم خلاف زیادتره چون کرایه ها پایین تره

4 بار ترکیدم و با التماس برگشتم وادارم نکن حرف سیاسی بزنم اخه به من چه پیاز چند ماکارونی چنده ماشین گرون شده و گوجه سرکوچه فلانی ارزونه  ... حرف میزنم میترکم تو این گرونی باز خرج یه سیمکارتم میفته رو دستم    

با شرکت در قرعه کشی چیکادو برنده ساعت اوریجینال جاست کاوالی باشید

کلیک کنید

1156

حاضرم ... چون با این اوصاف جامعه دیگه صاحبخونه شدن سخته اونم خونه ۱۲۰متری 

اگه قدرت خریدش رو دارید میتونی بخرین اجاره ش بدین برین منطقه ی خوب زندگی کنین

زندگیمون پر شده از " مهم نیست " هایی که " مهمن .... خیلی مهم...!

نه دیگه اونارو کرایه بده جای خوب خونه کرایه کن خودت که میگی نمیخوای بری

فقط 17 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باتشکر از نی نی یار که نفهمیدم چی شد ترکوند اون  کاربریمو🤔🤔🤔
1233
حاضرم ... چون با این اوصاف جامعه دیگه صاحبخونه شدن سخته اونم خونه ۱۲۰متری  اگه قدرت خرید ...

عزیزم هر 4 واحدش مال شوهرمه ولی شوهرم میگه نمیخواد بفروشه مگه اینکه یکی هر 4 تا رو با هم بخره 

4 بار ترکیدم و با التماس برگشتم وادارم نکن حرف سیاسی بزنم اخه به من چه پیاز چند ماکارونی چنده ماشین گرون شده و گوجه سرکوچه فلانی ارزونه  ... حرف میزنم میترکم تو این گرونی باز خرج یه سیمکارتم میفته رو دستم    

من حاضرم برم تو یک وجب جا زندگی کنم ولی بالای شهر باشه 

اصلا نرو چون مجبور میشی فردا بچه هاتو تو اون محیط مدرسه بفرستی تو اون محیط رشد کنن من بودم به هیچ عنوان نمیرفتم

کاش خوشبختی هم مثل مرگ حق بود
1167
خب بجای چهار واحد نمیتونست ی واحد بالا شهر بسازه حتی متراژ پایین تر؟

نه ما مشهدیم اینجا زمینای بالاشهر خیلی خیلی گرونه 

عزیزم هر 4 واحدش مال شوهرمه ولی شوهرم میگه نمیخواد بفروشه مگه اینکه یکی هر 4 تا رو با هم بخره 

اره حتما باهم بفروشین

.اصلا جدا جدا نفروشین خیلی بده

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40