1421
1411

سلام شوهر من 4 واحد ساخته پایین شهر 120 متری ولی خوب خیلی شیکه خودمم مستاجرم تو بالاشهر حالا شما حاضرید برین پایین شهر زندگی کنید یا نه دوتا بچه هم دارم 6 ساله و 5 ماهه و به هیچ عنوان دوست ندارم تو اون محیط برن مدرسه چون خودم و شوهرم از اول توی بالاشهر به دنیا اومدیم و زندگی کردیم  و سطح سلیقه ها خیلی فرق داره و با احترام به تمام کسایی که پایین شهر میشینن ولی خوب یه واقعیته که متاسفانه اونجا ادم خلاف زیادتره چون کرایه ها پایین تره

یه جعبه شیرینی میگیرم میام میکوبونم رو میزتون واسه همه تحقیراتون😳😳😳 من میتونم  حالتونو بگیرم کافیه که یکم تلاش کنم 

مستاجری...

😊نفسم بعدازشش سال انتظارویه سقط اومده تودلم....دعاکن بمونه وخونموروشن کنه....مرسی😊پسرم زودترازموعداومدبغلمون....خداروشکر...به توکل نام اعظمت....یاالله.....ناف بچم گفتن ضایعه مادرزادداره بایدعمل شه....دعاکنیدبراش....دعاکنیدخودش بیوفته کاربه عمل نکشه...مرسی...😖

قیمت تورهای پاییزی آنتالیا در علی‌بابا

1390

حاضرم ... چون با این اوصاف جامعه دیگه صاحبخونه شدن سخته اونم خونه ۱۲۰متری 

اگه قدرت خریدش رو دارید میتونی بخرین اجاره ش بدین برین منطقه ی خوب زندگی کنین

زندگیمون پر شده از " مهم نیست " هایی که " مهمن .... خیلی مهم...!

ادم خلاف چون کرایه پایین تره  اصلا اصلا ربط نداره 

از طرفی خوب شما که میگی نمیتونم همون بالا بمون ولی کوچیک تر بخر

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3283099/کیا-بچه-کلاس-اولی-دارن?postId=105818470
1394
حاضرم ... چون با این اوصاف جامعه دیگه صاحبخونه شدن سخته اونم خونه ۱۲۰متری  اگه قدرت خرید ...

عزیزم هر 4 واحدش مال شوهرمه ولی شوهرم میگه نمیخواد بفروشه مگه اینکه یکی هر 4 تا رو با هم بخره 

یه جعبه شیرینی میگیرم میام میکوبونم رو میزتون واسه همه تحقیراتون😳😳😳 من میتونم  حالتونو بگیرم کافیه که یکم تلاش کنم 

من حاضرم برم تو یک وجب جا زندگی کنم ولی بالای شهر باشه 

اصلا نرو چون مجبور میشی فردا بچه هاتو تو اون محیط مدرسه بفرستی تو اون محیط رشد کنن من بودم به هیچ عنوان نمیرفتم

کاش خوشبختی هم مثل مرگ حق بود
1387
خب بجای چهار واحد نمیتونست ی واحد بالا شهر بسازه حتی متراژ پایین تر؟

نه ما مشهدیم اینجا زمینای بالاشهر خیلی خیلی گرونه 

عزیزم هر 4 واحدش مال شوهرمه ولی شوهرم میگه نمیخواد بفروشه مگه اینکه یکی هر 4 تا رو با هم بخره 

اره حتما باهم بفروشین

.اصلا جدا جدا نفروشین خیلی بده

وضعیت ایران طوری شده که اخبار ناشنوایان میتونه با بیلاخ🤦‍♀️👎همه اخبار و توضیح بده😏
1424