2733
2734
عنوان

اونایی که بچشونو بردن برای ختنه

450 بازدید | 29 پست

پسرم شش ماهشه. دکتر بهمون گفت آلتش هنوز کوچیکه برای ختنه آخه من شنیدم نوزاد ها رو که به ۴۰ روز نرسیدن ختنه میکنن چرا دکتر اینطوری گفت بهمون؟؟؟ یکی از دکتر های خوبه تو مشهد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من ۲۷ روزگی بردم به روش جراحی خیلی سخت بود😭😭به چه روش میخوای بری پیش کدوم دکتر?

به یه دکتر دیگم نشونش بده خب

اللّهمَّ ارزُِِقنا اَولاداً سالماً و صالحاً فی الجسم وَالرُّوح لَیسَ فی خَلقِهِِم زیادۀٌ و لا نُقصانٌ ..فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
2738
من ۲۷ روزگی بردم به روش جراحی خیلی سخت بود😭😭به چه روش میخوای بری پیش کدوم دکتر? به یه دکتر دیگم ن ...

روش حلقه آخه همه این دکتر رو معرفی کردن خیلی هم ازش تعریف کردن. دکتر گفت یک سالگی بیارینش

روش حلقه آخه همه این دکتر رو معرفی کردن خیلی هم ازش تعریف کردن. دکتر گفت یک سالگی بیارینش

اسم دکترتو به منم بگو واسه بچه بعدیم میخوام

اللّهمَّ ارزُِِقنا اَولاداً سالماً و صالحاً فی الجسم وَالرُّوح لَیسَ فی خَلقِهِِم زیادۀٌ و لا نُقصانٌ ..فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
روش جراحی خیلی بهتر ازحلقه هستش

خیلی دردناکه من که راضی نبودم

2706