2726

گرم وجهنم

خداجونم مواظب بچم باش بندبند دلم به بندبند وجودش بستست خداجونم هدیه قشنگتو سالم وسلامت به دستم برسون قول میدم همیشه مواظبش باشم ببشترازجونم 😙خدایاخودت دامن تمام منتظراروسبزکن 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عالي حتما برين من هم دي ماه رفتم هواش عالي تر بود فروردين رفتم عالي بود شهريور رفتم افتضاح گرم و شرجي بود حتي زن داداشم باردار بود بخاطر بد هوا انگار اكسيژن كم بود بچش همونجا سقط شد 

صلوات برای شادی روح مادرم 😔🙏

من عید 96 رفتم افتصااااااح بود

باد و باروووون و سرمای شدید

باورم نمیشد

بخاری ماشین روشن بود همش

عید نرین بخدا،همههههه چیز چهار برابره قیمت هاشون

وایستا بیست فروردین یا اوایل اردیبهشت برو

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  
عالي حتما برين من هم دي ماه رفتم هواش عالي تر بود فروردين رفتم عالي بود شهريور رفتم افتضاح گرم و شرج ...

آره تابستون منم يبار رفتم مونديم هتل فقط غذام خورديم مصموم شدم چون حتى ١٠دقيقه هم ميموند غذا بيرون از يخجال فاسد ميشد واسه همين ميترسم عيدم برم

خدايا آرزوى دله همرو بر آورده كن🤲🏻
من عید 96 رفتم افتصااااااح بود باد و باروووون و سرمای شدید باورم نمیشد بخاری ماشین روشن بود همش ...

آره خوب ولى همه مجبورن آدم تعطيلاتم ميمونه خونه دق ميكنه

خدايا آرزوى دله همرو بر آورده كن🤲🏻
آره تابستون منم يبار رفتم مونديم هتل فقط غذام خورديم مصموم شدم چون حتى ١٠دقيقه هم ميموند غذا بيرون ا ...

عيد بنظرم خوبه هواش مثل اخراي ارديبهشت ماس من اهل اروميه هستم 

صلوات برای شادی روح مادرم 😔🙏
2706