2737
2734
عنوان

متخصص زنان در زمان بارداری

81 بازدید | 7 پست

سلام دوستان سوالی که الان برام پیش اومده اینه بعضی خانمای باردار تو تایپ های خودشون می نویسن که وقتی میرن پیش متخصص براشون سونو انجام میده

درصورتی که من وقتی میرم دستگاهشو داره ولی اصلا تا حالا خودش منو سونو نکرده 

فشار و وزن از میگیره اونم مامای ور دستش انجام میده خودش تا چیزی نگفته فقط می نویسه برو سونو بده یا این کار و انجام بده حتی معاینه امم نکرده تا حالا بنظرتون این درست یا دکترمو عوض کنم هر جلسه ام میرم پولشو میگیره حتی فقط جواب سونو رو براش میبرم یا آزمایشامو

همه جااینجوری

خدایاممنوووووونم بابت معجزه ی قشنگت خدایاممنونم.😍💜🌸امیرحسین مامان زودبیاپیشمون فدای دست وپای کوچیکت بشم مامان،لحظه شماری میکنم بگیرم بغلموبوت کنم تااخرعمرم روچشام میذارمت.خدایامرسی که بهم فرشته دادی توروبخداییت قسم مواظبش باش دامن همه ی منتظراروبحق پنج تن سبزکن ودلشونوشاد،الهی امین.اگه دلتون خواست ی صلوات برای سالم بدنیاااومدن نی نیم بفرستین ممنونم.حاجتتون رواایشالا😘😍💝🚼

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
هر دكتري روش خودشو داره خب مثلا من دكترم خودش سونو ميكنه تو مطب هزينه سونو رو هم ميگيره

اینکه خیلی خوبه من برام می نویسه بیرون بیرونم بخدا بعضی روزا بوده نوبت قبلیم داشتم سه تا چهار ساعت تو نوبت بودم وقعا اذیته

سونوی زیادی که خوب نیست من دوست ندارم دکتر هی سونو کنه یکی از ملاکای انتخاب دکترمم همین بود

دکتر منم برای جواب آزمایش پول می گیره معاینه هم فقط ضربان قلب جنین و فشار و وزن خودم

❤❤❤گر نگهدار من آنست که من می دانم 💚 شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد ❤❤❤ برای سلامتی نی نیم و سبز شدن دامن همه منتظرا اگه دوست داشتید یه صلوات بفرستید 😘😘🌸🌸
اینکه خیلی خوبه من برام می نویسه بیرون بیرونم بخدا بعضی روزا بوده نوبت قبلیم داشتم سه تا چهار ساعت ت ...

اتفاقا بیرون بهتره چون اون دکتر سونو گرافیه تشخیصش خیلی دقیقتره دکترای زنان توی سونو خیلی اشتباه می کنن اوناییم که دکتر تو مطب سونو می کنه تا جایی که من شنیدم بیرونم باید برن برای سونو های مهم

❤❤❤گر نگهدار من آنست که من می دانم 💚 شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد ❤❤❤ برای سلامتی نی نیم و سبز شدن دامن همه منتظرا اگه دوست داشتید یه صلوات بفرستید 😘😘🌸🌸
2738