2737
2734

کیا تا حالا ب این فکر کردن ک اگه جدا زندگی کنن خیلی پیشرفت میکنن؟(منظورم ازدواج نبودا😒)

مثلا یه خونه جدا از خونه پدر و مادر

و اونایی هم ک خودشون پدر یا مادرن بگن اگ یه روز بچشون ازشون این درخواستو بکنه ناراحت میشن؟

من واقعا عاشق پدر و مادرمم و میدونم نمیتونم زحماتشونو جبران کنم ولی حس میکنم اگ خودم مستقل زندگی کنم واقعا چند سال دیگ افسوس کارایی ک نکردمو نمیخورم این به خاطر اخلاق خودمه چون دوس دارم بیشتر تنها باشم

ولی میترسم ب پدر و مادرم بگم چون مادرم الان فقط منو و خواهرمو داره و پدرم جدا از ما زندگی میکنه هر بارم چیزی میشه مادرم بلند میشه میره خونه مادر بزرگم و منو خواهرم باید بریم باز بیاریمش اصلا هم برای منت نمیکنیم چون واقعا دوسش داریم 

واقعا چندروزه مغزمو درگیر کرده دوست دارم با همه ی عشقی ک ب پدرومادرم دارم جدا زندگی کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

کاملا درکت میکنم 

مخصوصا ما دخترایی که تحصیلکرده هستیم و مجردیمون طولانی شده نیاز به یه فضای مستقل داریم 

درکش خیلیییییییییییی برای حتی هم جنس های خودمون سخته چه برسه به اقایون

من روزی نیس که تو ذهنم نگفم کاش یه خونه جدا یه اتاق جدا داشتم 

اتاق دارم اما همیششششه درش بسته اس 

با پدرو مادرمم رابطه ام خوبه اما واقعا کلافه ام و داغون

خدا جون من هنوز سر قولم هستم از عید غدیر امسال و امروز که اول محرمه همه چشم امیدم به توعه.

توشرایطش نبودم،،،ولی اگه کارراحتی بودوعرف میپذیرفت ازدواج دیگه معنایه درستی پیدانمیکرد،،چون باازدواجه که ازخانواده جدامیشی،،واین جدازندگی کردنه رومن واقعابه شخصه نمیتونم هضمش کنم چون آخه تنهایی میخوایی چیکارکنی؟؟شایدبعدهاحسرت اینوبخوری که لحظات بیشتری ودرکنارخانواده میگذروندی،،

نظرشخصیم بود😎

💔ردشوازکوچه مارخ بنما💔💜یاصاحب الزمان ادرکنی💜
2706