2737
2734

سلام،بچه ها من تازه خونمو تمییز کردم یه خونه تکونیه اساسی😢الان ده روز میگذره تموم شده هرروز خدا دستمال دستمه،گردگیری میکنم،حالا جالبش اینجاست فکر میکنم خونه کثیف شده باز ،دوست خیلی بیخیاله همش خابه اونروز عکسمو فرستادم براش میگه چقد صورتت لاغر شده هرموقع زنگ زدم بهت همش درحال تمییز کاری هستی ،رو پوستت وسلامتتیتم تاثیر میزاره بیخیال باش مث من😳حالا من چیکار کنم بیخیال باشم ،هی میخام بیخیالی طی کنم ولی نمیشه که نمیشه همش همینطوره 😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

زیاد خودتو اذیت نکن برای تمیزی به خودت برس منم هنوز تموم نکردم خونه یه وضعیه میام از سره کار کار میکنم حالا دورز دیگه میره تهران پیش مامانم هنوز کارام مونده😃

در انتظار شیرین ترین لحظه ی زندگی

وسواس شدی بی خیال باش . اتفاقا من از روزی که تمیز کردم کیف میکنم دو روزی یه بار جارو برقی میزنم . گردگیریم دو روزی یه بار خخخخ قبلا هر روز بعضی وقتا روزی دو بار اما الان بی خیالم . فقط منتظرم ببینم کی او ضاع اقتصادیم نناسب میشه برم خریذ فعلا پولی در بساط نداریم 😅😂😁

اللهم اغفرالی الذوب التی تحبس الدعا 
2738

خونه ی ماهم انگار نه انگار که هی بشور بساب میکنم! 😕البته من پسرم همش در حال نابود کردن زحمتای تمیز کاری منه!! 😓😓😓

اگر میخواین کسی به حرفتون توجه کنهبا این جمله شروع کنید:"نمی‌دونم اینو بهت بگم یا نه..."😶

من از اواسط بهمن شروع کردم تا اوایل اسفندم تموم شد دیگه هم دست نزدم فقط درحد جارو برقی و گردگیری عادی

از اسفندم درگیر خرید و رسیدگی به خودم بودم

عید که فقط تمیز کاری نیست 

تازه من یه پسر کوچولو دارم که به محض تمیز کاری فورااااا همه جا رو بهم میریزه

من ی دفترچه درست کردم که در هفته چه تمیز کاری هایی باید انجام بدم همیشه هم خونه ام تمیز 

پنجشنبه جارو برقی و تی همسرم انجام میده و خرید تره بار 

چهارشنبه گرد گیری و تمیز کردن یخچال 

سه شنبه شستن حمام دستشویی

دوشنبه مرتب کردن کمد ها و اتو کاری 

یکشنبه شستن لباسها و آب دادن گلدونها 

شنبه  تمیز کردن گاز 

و جمعه استراحت 😁

2706