2737
2734

من تمام بارداریم رو تنها طی کردم حتی تنها سیسمونی خریدم چون مامانم پول نداشت یعنی داشت ولی چون برادرم بیکار بود خرج زندگی اونا رو میداد

دهنم صاف شد اوائل به دنیا اومدن پسرم...

این بماند که سر یه مسئله کوچیک بین من و برادرم چند ماهه شکر آبه!

دیشب مامانم کلا زنگ نزد بهم منم زنگ نزدم چون خواب بودم! صبح بهش زنگ زدم گفت چند روزه درگیره زن دوست مهدی(برادرم) هستیم! تعجب کردم حسودیم شد دلم گرفت ولی چون تصمیم گرفتم آدم دیگه ای باشم هیچی نگفتم ولی دلم سوخت

گر نگهدار من آنست که خود میدانم، شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

قوی باش هیچی مهم نباشه برات ...قوی بودنو باد پسرت بده...خودت روی پای خودت وایسا

الهی فرمون زندگی مو دادم ب دستت ...تو برام بساز تو بسازی قشنگتره   خدایا خودت مواظب پسرام و همسرم باش😍😘

کلا وقتی از اول بی تفاوت باشی و غر نزنی و آروم باشی خانواده ها عادت میکنن که به کسی که بیشتر غر میزنه توجه کنن 

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
2738

منم مامانم فوت شده و همه این کارا رو تنهایی انجام دادم.

عزیزم امروز این سومین تاپیکیه که زده میشه و در مورد رفتار مادر یا خانواده و فرق گذاشتن بین دختر و پسرشون درد دل دارن.

مادرای ایرانی خصوصا قدیما اکثرا پسر دوستن و با این سیستم بزرگ شدن ، هزار سال عمر مادر شما باشه مادر منم همینطور بود 

خواهش می کنم صلوات برا سلامت نی نیم و اینکه سروقت خودش فروردین دنیا بیاد بفرستید، ممنونم🙏🏻الهی هر کی صلوات می فرسته خدا بهترینا رو نصیبش کنه🌸من در احاطه نور خدا هستم که هیچ چیز منفی نمی تواند در آن رسوخ کند🌸هر انسانی حلقه ای ست طلایی در زنجیر خیر و صلاح من🌸تیکرم براساس زایمان سزارین هست.

هزیز دلم منم باردارم ده روزه نوبت دکتر دارم معده درد کشته منو سه روزه لب به غذا نزدم  کسی نیست ببرتم نمیتونمم تنها برم 

میشه برام صلوات بفرستین 🙏🙏🙏دوتا سقط داشتم الان سومی باردارم گفتن هماتوم دارم 😢
کلا وقتی از اول بی تفاوت باشی و غر نزنی و آروم باشی خانواده ها عادت میکنن که به کسی که بیشتر غر میزن ...

اره کسایی که سکوت میکنن اطرافیان فکر میکنن ادم نیستن محبت نمیخام توجه نمیخان 😢

میشه برام صلوات بفرستین 🙏🙏🙏دوتا سقط داشتم الان سومی باردارم گفتن هماتوم دارم 😢
اره کسایی که سکوت میکنن اطرافیان فکر میکنن ادم نیستن محبت نمیخام توجه نمیخان 😢

من خودمم همینجورم چون همیشه کوتاه اومدم دیگه خانواده ها هم به همین روند عادت کردن

یه زن خوب همیشه کنارت میمونه!!!!!!مهم نیس چقد بهش دروغ بگی😒😒😒😒بهش خیانت کنی😒😒😒😒😒یا دورش بزنی!!!!!!😒😒😒😒فقط نکته ای که هس اون مامانته نه ما😂😂😂😂😂😂😂😂تموم شد بالاخره تموم شد😍😍😍😍😍من تونستم و خدا کمکم کرد هم طلاقمو گرفتم هم حضانت پسرم رو💪💪این شد معجزه برام و تاپیکی که قراربود بزنم هم زدم😍😍
بله

منم از روزی که باردار شدم تنها بودم تا الان که دخترم 4 سالشه با این که پدرم ماهی 3 و نیم حقوق میگیره مامانمم یکی از ثروت مند ترین ادمای شرمونه اما طلاق گرفتنه .هیچی واسم نکردم 6 سال پیشم واسه جهیزیم 10 تومن پول نقد دادن دیگه تمام .تا الان بهتر این طور سر پا خودتی میدونی کسی نیست قویی تر هستی بهتر هم از پس بچت بر میای ب نظر من بچه لازم نیست بهترین چیزا رو داشته باشه چون روزای اول متوجه نمیشه اما از 5 سالگی واسش باید فراهم بشه که کمبودی حس نکنه مخصوصا دختر 

2706