2726

سلااام دوستای گلمممم دلم برا تک تکتووون تنگه تنگهههه😍😍😍الهییی چقد همه جا عوض شده

قضیش خیلی طولانیه این مدت ک نبودم

از کجا شرووووع کنممم اخه😍😊

راستش یروز اومدیم یعنی به حسابن منو ادریان و بابایی بریم بیرون منم اومدم وسایلارو جمع کردم واسه یه پیک نیک دوروزه بیرون شهراقا تو راه ادریان ازبس گریه کررد اومدم براش شیرخشک درست کنم یه ابجوشم تو فلاسک برداشته بودم ، همینجور که ادریانو بغل داشتم گوشیم افتاد زمین و فلاسک ابجوش هم ریخت روششش!اقا نگم براتون دیگه خودتون اون لحظه منو تصور کنید😭داشتم از شدت عصبانیت میپوکییییدماااا

حالا اونم چه گووشیم! نمیدونم شانس منه یانه 

خیلیاتون سراغمو گرفتین اونایی که تلمو داشتن تو تل کلی پیام برام داده بودن ولی عزیزا اکانت تـ ل من دست خواهرمه و گفت خیلیا سراغتو گرفتن ولی من حواب ندادم ، انشالله سرفرصت باز میام و همچی تعریف میکنم .... الانم با گوشی همسرم اومدم ... خیلی وقت بود میخایتم بیام فرصت تشد!

حالا اونااییی که قبلا میشناختین منووو دستاتووون بالا😍😍😍

خدایا یکیشو ازم گرفتی آدریانمو نگیر😔برگردونش!

خوش اومدی❤🌺

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیشناسم😃😀😃😀😃😀😃😀

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
2728

نمیشناسمت گلم

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

که هستی؟😉😁

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
مامان ادریانم😂

حالا شناختم😍

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
2706