2733
2734
عنوان

غذای نوزاد نه ماهه

126 بازدید | 13 پست

همونطور گفتم دخترم نه ماهشه،براش فرنی وحریره و تخم مرغ وتخم بلدرچین و انواع سوپ باماهیچه وجوجه محلی وبلدرچین میپختم به تازگی کته هم میپزم ولی اصلا دیگه به اینا میل نداره،اشتهاش خیلی بود یهوزده شد،اگه غذای مناسب دیگه ای میدونین لطفا بگین

❤️لایکم نکن مهربون❤️  
این همه چیز میدی دیگه چی میخوای بدی .شاید سرما خورده یا داره دندون در میاره، کم اشتها شده

واقعا مستٵصل شدم ،دیگه اینارو نمیدم چون نمیخوره ،مثلا امروزبهش نون ومربا دادم ودیروزغذای سفره دادم ،ناراحتم

❤️لایکم نکن مهربون❤️  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دخترمنم غذا جدادرست کنم نمیخوره مجبورم دارم غذای سفره رو میدم😟

مراحل خریدکردن خانوما:  ۱- چیزی لازم ندارم فقط نگاه کنم  ۲- پوشیدنش ک ضررنداره  ۳- انگاربرای من ساختنش   ۴- حالا ی بار ک صدبار نمیشه ۵- اقا اینوحساب کنید  
2728
واقعا مستٵصل شدم ،دیگه اینارو نمیدم چون نمیخوره ،مثلا امروزبهش نون ومربا دادم ودیروزغذای سفره دادم ، ...

من غیر از اینایی که گفتی کشک جوش درست میکنم با ۱ یا ۲ حبه سیر زردچوبه نونم موقع پخت تلیت میکنم میدم بخوره خوشش میاد اما هنوز برنج شروع نکردم یا برنج دم میکنم وسطش سیب زمینی میزارم میپزه با ماست قاطی میکنم میدم بخوره یا هر خورشتی که باشه آب شو با سیب زمینی له شده میدم

دخترمن قبلا خیلی خوب بودسرماخورد ولی خوب شده اما میلش به غذابرنگشته

دقیقا دخترمنم همیجور رفت تونه ماه سرماخورد غذارو نخورد

مراحل خریدکردن خانوما:  ۱- چیزی لازم ندارم فقط نگاه کنم  ۲- پوشیدنش ک ضررنداره  ۳- انگاربرای من ساختنش   ۴- حالا ی بار ک صدبار نمیشه ۵- اقا اینوحساب کنید  
من غیر از اینایی که گفتی کشک جوش درست میکنم با ۱ یا ۲ حبه سیر زردچوبه نونم موقع پخت تلیت میکنم میدم ...

منم اینارو اخیرامیدم وکمی بهتزازغذاهای خودش میخوره

❤️لایکم نکن مهربون❤️  
2738
گوشت چطوری میدید بخوره من میترسم گلوش گیر کنه هنوز نمیدم همینطوری هم همه چی می پره تو گلوش حتی آب .م ...

خدانکنه دورازجونش،من دوساعت میزارم خوب بپزه بعدباگوشتموب له میکنم توسوپ یا کته بهش میدم،گوشت خالی نمیدم

❤️لایکم نکن مهربون❤️  
جاریم میگه بچش خیلی خوب شروع کرد به غذا خوردن ولی اونم ۹ ماهه شد زده شد از غذا مجبور شد از ۹ ماهگی غ ...

مث شرایط من،منم الان مجبورم غذای سفره بدم

❤️لایکم نکن مهربون❤️