2737
2734

#استخدام_رسمی

انجمن صنفی تهران زیر نظر وزارت کار و رفاه اجتماعی اقدام به استخدام در واحد اپراتور نموده است.

✅شرایط اولیه

داشتن سن قانونی 18سال تمام

آشنایی اولیه با ابزارهای ارتباطی و اینترنتی در جهت انجام امور اپراتوری

✅مزایا و حقوق و ساعت فعالیت

_اپراتور موظف است روزانه 3ساعت در اپلیکیشن واحد اپراتور آنلاین و در دسترس باشد.

_اپراتور موظف است در صورت نیاز به مرخصی مراتب را 24ساعت قبل به اطلاع سرپرست خود برساند.

_اپراتور تنها وظیفه انتقال سوالات مطرح شده توسط کاربران در اپلیکیشن به سرپرست واحد خود را دارد و حق هیچگونه تغییر یا ویرایشی در پیام های ارسال شده از سوی کاربران را ندارد.

_حقوق اپراتور ماهیانه 1/200/000تومان میباشد که به صورت روزانه در انتهای روز کاری به شماره حساب تعریف شده توسط متقاضی در فرم پرداخت میشود.

_پس از انتهای ماه دوم فعالیت به اپراتور بیمه تکمیلی تعلق خواهد گرفت.

-پس از سه ماه به اپراتور بیمه تامین اجتماعی تعلق خواهد گرفت.

-کار بصورت غیرحضوری و در منزل انجام خواهد گرفت و نیازی به حضور در دفتر نیست.

-کار فروش یا بازاریابی نیست

-برای استخدام نیاز به مراجعه حضوری نیست و در هر شهری که باشید میتوانید با لینک زیر ثبت نام کنیدhttp://hamifgs.ir/porsesh/7402.php

«أُجِیبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ»   خودمونیش میشه: آرزوهاتو وقتی منو(از ته دل) بخونی برآورده میکنم... 🌱🌿   و چقدر قشنگه.   *قسمتی از آیه۱۸۶ سوره بقره 

این لینکشه..ضمنن راجع بهش تحقیق کردم و مطمعنه..چون انقد ازین اگهیا دیدم که خودمم نمیتونستم اعتماد کنم ولی الان با اطمینان کامل میگم که مطمعنه...

http://hamifgs.ir/porsesh/7402.php

«أُجِیبُ دَعْوَةَ الدَّاعِ إِذَا دَعَانِ»   خودمونیش میشه: آرزوهاتو وقتی منو(از ته دل) بخونی برآورده میکنم... 🌱🌿   و چقدر قشنگه.   *قسمتی از آیه۱۸۶ سوره بقره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من ازبیکاری خسته نشدم

😂😂روحیه ات خوبه پس😀😀

2731

اینکه میگه یه تعداد اپراتور اضافه کن تا امتیاز جمع کنی. این چه صیغه آیه؟ من از کجا بیست نفر بیارم. میخوان به زور آدم جذب کنن.اینهمه اپراتور برا چشونه آخه؟ 

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی
اینکه میگه یه تعداد اپراتور اضافه کن تا امتیاز جمع کنی. این چه صیغه آیه؟ من از کجا بیست نفر بیارم. م ...

دقیقا

محمدم همه ی وجودم پسر ناز مهربون باهوشم. پرهام با وجود همه بدیهات عاشقتم شوهر چشم قشنگ من
2738
اینکه میگه یه تعداد اپراتور اضافه کن تا امتیاز جمع کنی. این چه صیغه آیه؟ من از کجا بیست نفر بیارم. م ...

بیست نفر نیست پونزده نفره..همه هم استخدام نمیشن..چون خیلیا فیک ثبت نام میکنن اول یه عربال گری انجام میدن تا کاربرای فیک از واقعی جدا بشن بعد بین اون واقعیا بر طبق کانرنامشون استخدام صورت میگیره..

خب کارشون چیه دقیقا؟

ببینید شما نه بازاریابی میکنید نه کار فروش انجام میدید شما فقط یه واسطه اید بین خریدار و فروشنده که پیامهای این دور و رد و بدل میکنید و به یوالات مشتریا جواب میدید..

بیست نفر نیست پونزده نفره..همه هم استخدام نمیشن..چون خیلیا فیک ثبت نام میکنن اول یه عربال گری انجام ...

هر چی. اگه میخوان کسی رو استخدام کنن دیگه نباید به دنبال زحمت انداختن مردم برای 15 نفر پيدا کردن باشن. اصلا شاید اینم گردش در بیاد چرا این 5 نفرو سرکار بذارم؟ 

ترجمه تضمینی، پاورپوینت و تدریس خصوصی
2706