2410
2553
عنوان

سوال زنونه 😷😷😷کمممممممممک

| مشاهده متن کامل بحث + 769 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونم خیلی سخته عزیزم. ولی برو ورزش و تغذیتو سروسامون بده سردیجاتم ترک کن انشالله خوب میشی

دوماهه اصلا سردی نخوردم .فقط گرمی بدنمم عادت نداره ولی مجبورم ...انشاالله ممنون عزیر

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2720

عزیزم کاش حداقل میرفتی دکتر طب سنتی بهت دارو میداد..‌.بهتر همینجوری خودسر از عطاری دارو نگیری...چون این داروها مستقیما وارد رحم میشه خدایی نکرده اگه مناسب شما نباشه یا آلوده باشه خطرناکه.

مهیا و صدرای من زودتر بیاین توی دلم..... مامانی عاشقتونه....من مطئنم با قانون جذب میتونم مامانتون بشم. عزیزی که امضامو خوندیم ممنون میشم برای اینکه این دو تا وروجک زودتر بیان صلوات بفرستی😍😍😍😍😘😘
شکر .شیرینی و قندو ترک کن

نمیدونی من چقدر عاشق شکر و شیرینی بودم .یعنی مث ویار ...

بعدا فهمیدم ک بخاطر تنبلی تخمدانمه !باعث میشه بدن مث مریض دیابت مدام احساس کمبود انسولین کنه .

الان کم تر کردم دوماهه

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
ایشالا به زودی همون اتفاقی که تو امضات نوشتی میفته.

مررسی مهربون 🤗🤗

عزیزم کاش حداقل میرفتی دکتر طب سنتی بهت دارو میداد..‌.بهتر همینجوری خودسر از عطاری دارو نگیری...چون ...

رفتم تحت نظر دکتر طب سنتی هم  هستم ‌.فقط فعلا چون دوباره کیست دارم دارو هاشو متوقف کرد تا این کیسته بره 

2714
نمیدونی من چقدر عاشق شکر و شیرینی بودم .یعنی مث ویار ... بعدا فهمیدم ک بخاطر تنبلی تخمدانمه !باعث م ...

من تخمدان پلی کیستیک داشتم. سه ماه متفورمین خوردم‌قندو شکر شیرینی کامل حذف کردم.هروز ۴۰ دقیقه پیاده روی داشتم.سردیجاتم کامل ترک کردم. ماه چهارم با لتروزل و آمپول باردار شدم.

ناامید نباش درمانو ادامه بده بزودی نتیجه میگیری عزیزم

من تخمدان پلی کیستیک داشتم. سه ماه متفورمین خوردم‌قندو شکر شیرینی کامل حذف کردم.هروز ۴۰ دقیقه پیاده ...

انشاالله لطف خدا شامل حال منم بشه .خدا نینی تم حفظ کنه 

دوماهه اصلا سردی نخوردم .فقط گرمی بدنمم عادت نداره ولی مجبورم ...انشاالله ممنون عزیر

عنبرنسا دود کن! چنان خوبت میکنه...

👁️ “زندگی کردن” کمیاب ترین اتفاق دنیاست… اغلب مردم فقط “وجود دارند”…👣 proudly Mom Of Two 💖
2706