2737
2739
عنوان

سوال زنونه 😷😷😷کمممممممممک

769 بازدید | 32 پست

من کیست دارم ۴سانت .مادرم ی پودری خریده ن بو داره نه معلومه چیه .خلاصه گف با عسل و روغن زستون قاطی کن با اپیلاکتور واژینال کن .

الان داخلم ورم کرده و ی ترشحات لایه لایه دارم سفید و بی بو .مث ی لایه سفید مث سفیده تخم مرغ ولی ورق ورق ..

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

کسی این اتفاق براش افتاده ؟؟؟؟ 😔😔😔😔

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
نمی‌دونم اون پودر چی بوده ولی احتمالا اونا کیست و عفونت هستن.شنیدم مثل دستمال کاغذی خیس دفع میشن

وای دقیقا انکار دسمال کاغذی رو خیسوندی ...

نکن عزیزم خیلی خطرناکه. زخمی چیزی میگیری. برو ورزش سردیجاتم ترک کن. انشالله خوب میشی. شاید همون ...

انقدر اذیت شدم ی بار عمل کردم ددباره رشد کرده هر کی هر چی بگه انجام میدم😣😔😔😔

عنبرنسا شنیدم کیست وکوچیک وآب میکنه از بین میبره

خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود شوی و ما رستگار❤خدایا امیدمو نا امید نکن 😢تیکر رسیدن به ارزوها😍نشد نشد که بیام بازم به دیدن تو‌‌‌‌‌‌نشدنفس بکشم نفس کشیدن تو روزای تار منه شبهای روشن تو 
یعنی چی ورق ورق تابحال ندیدم😐

منم ندیده بودم 😔😔

انقدر اذیت شدم ی بار عمل کردم ددباره رشد کرده هر کی هر چی بگه انجام میدم😣😔😔😔

میدونم خیلی سخته عزیزم. ولی برو ورزش و تغذیتو سروسامون بده سردیجاتم ترک کن انشالله خوب میشی

ایشالا همه کیست و عفونت رو داری دفع می‌کنی.

وای خدا کاش همین ک میگی باشه .انقدر نذر و نیاز کردیم و پول و چسم و روحم این دوماه از بین رفته ‌اش فقط خوب بشم 

2706