1147
44
عنوان

سوال زنونه 😷😷😷کمممممممممک

487 بازدید | 32 پست

من کیست دارم ۴سانت .مادرم ی پودری خریده ن بو داره نه معلومه چیه .خلاصه گف با عسل و روغن زستون قاطی کن با اپیلاکتور واژینال کن .

الان داخلم ورم کرده و ی ترشحات لایه لایه دارم سفید و بی بو .مث ی لایه سفید مث سفیده تخم مرغ ولی ورق ورق ..

دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1156

نکن عزیزم خیلی خطرناکه. زخمی چیزی میگیری.

برو ورزش سردیجاتم ترک کن. انشالله خوب میشی.

شاید همون پودر آلودست یه عفونتم میگیری

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نمی‌دونم اون پودر چی بوده ولی احتمالا اونا کیست و عفونت هستن.شنیدم مثل دستمال کاغذی خیس دفع میشن

وای دقیقا انکار دسمال کاغذی رو خیسوندی ...

نکن عزیزم خیلی خطرناکه. زخمی چیزی میگیری. برو ورزش سردیجاتم ترک کن. انشالله خوب میشی. شاید همون ...

انقدر اذیت شدم ی بار عمل کردم ددباره رشد کرده هر کی هر چی بگه انجام میدم😣😔😔😔

1189
انقدر اذیت شدم ی بار عمل کردم ددباره رشد کرده هر کی هر چی بگه انجام میدم😣😔😔😔

میدونم خیلی سخته عزیزم. ولی برو ورزش و تغذیتو سروسامون بده سردیجاتم ترک کن انشالله خوب میشی

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ایشالا همه کیست و عفونت رو داری دفع می‌کنی.

وای خدا کاش همین ک میگی باشه .انقدر نذر و نیاز کردیم و پول و چسم و روحم این دوماه از بین رفته ‌اش فقط خوب بشم 

1167
میدونم خیلی سخته عزیزم. ولی برو ورزش و تغذیتو سروسامون بده سردیجاتم ترک کن انشالله خوب میشی

دوماهه اصلا سردی نخوردم .فقط گرمی بدنمم عادت نداره ولی مجبورم ...انشاالله ممنون عزیر

عزیزم کاش حداقل میرفتی دکتر طب سنتی بهت دارو میداد..‌.بهتر همینجوری خودسر از عطاری دارو نگیری...چون این داروها مستقیما وارد رحم میشه خدایی نکرده اگه مناسب شما نباشه یا آلوده باشه خطرناکه.

مهیا و صدرای من زودتر بیاین توی دلم..... مامانی عاشقتونه....من مطئنم با قانون جذب میتونم مامانتون بشم. عزیزی که امضامو خوندیم ممنون میشم برای اینکه این دو تا وروجک زودتر بیان صلوات بفرستی😍😍😍😍😘😘
835