2733
2734

دو هفته پیش خواهر شوهرم گفت یه همسایه داریم خیلی آدم درستیه و سر کتاب باز میکنه و دعا میده و فلان.

گفت پسرت چشم خورده که غذا نمیخوره اگه میخوای تا بهش بگم چشم زخم بده.

گفتم همه بچه های این سنی همینطوری هستن.گفت نه بذار بپرسیم ضرر نداره.

گفتم باشه.

خلاصه فرداش زنگ زد گفت پسرت با خودت بردی قبرستون و چشم خورده و چندتا درد داره!! 

گفتم حالا چاره چیه؟گفت میگه ۳ تا دعا داره اگه میخواب ۱۰۰ تومن بده تا بنویسه.گفتم باشه.

آقاااا خلاصه کنم...غذا که نخورد هیچ ، شیرم دیگه نمیخوره.

حالا جالب ترش...هفته پیش زنگ زده میگه خانوم دعا نویسه گفته طلسم داداشت و زنش رنگش عوض شده! 

گفتم یعنی چی میگه زندگیشون میخاد بپاشه!

گفتم حتماً دم عیدی پول مانتو کم داره میخواد از من بگیره.گفتم بهش بگو غلط زیادی نکن.

😐😐😐

کامنت اولی های عزیز،‌                                            در صورت برخورد با تاپیک های جنجالی هیجان خود را حفظ کرده و از نوشتن جمله ی زشت و نامطبوع "الان میان می خورنت" استفاده نکنید، خوشبختانه تا کنون هیچ گزارشی در ایران مربوط به آدم خواری و خصوصا زنده خواری ارائه نشده است.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

از اول اشتباه کردی رفتی سراغ اینا😑

هیچ غلطی نمیتونه بکنه ولش کن بابا 

بچه هام تو این سن یه مدت کم خوراک میشن دیگه طبیعیه اگرم چشم خورده باشه خودت با دعا و آیت الکرسی و چهار قل میتونستی رفعش کنی😕

۱۰۰ تومن دادی ب اون دعا نویس ۱۰۰ تومن غذاهای مورد علاقه پسرتو میخریدی بهش میدادی میخورد 

بچه بودیم امکان نداشت بخوریم زمین و این جمله رو نشنویم :خدا رحم کرد سرت جایی نخورد !.

وای چند روز پیش یکی تاپیک زد ک رفتم پیش دعا نویس خوابای بد دیدم و جن سرد از کنارم رد شده منم ترسیدم شب خوابیدم خواب دیدم جن رفته تو من داره خفم میکنه بعد از تو کتابی ک دعا نوشته صدای نعره بلند میشه🤤

2738
کار خوبی کردی ول کن این چرندیاتووو . بچسب به زندگیت و به بچت هم با تنوع غذا بده مثل هواپیما شدن و ای ...

به خواهر شوهرم میگم شانس آورده شماره تلفنش ندارم.میدونی چی میگه؟ میگه چه مار دوستم داری؟!

من فکر کنم هم دست بوده 😣

یه بار دختر همسایه ما رفت پیش دعا نویس اونم ترسوندش گفت بختتو بستن باید پول بدی باز کنم وگرنه تا آخر عمرت همینجوری میمونی حالا چن سال پیش ۵۰۰ هزار میخواست اینم نداشت بده وگرنه میداد ....

ولی الان شوهر کرده ..خوب شد که اونموقع نداد اینا همشون خرافاته 

🌹خداجونم روزی هزاران بار  شکرت میکنم که دخترمو بهم بخشیدی ،،⚘خدایا شکرت ...👈شده ذکر هر روز من🤩🤩تیکرم برا تولد فسقل خانمه🎂
۱۰۰ تومن دادی ب اون دعا نویس ۱۰۰ تومن غذاهای مورد علاقه پسرتو میخریدی بهش میدادی میخورد 

والا چی بگم.واقعاً خل شدم.از بس هی‌گفت فلان کس فلان طور شده این دعا داده اونطور شده.دلم میخواست چند تا فحش آبدار بدم خواهر شوهر

به خواهر شوهرم میگم شانس آورده شماره تلفنش ندارم.میدونی چی میگه؟ میگه چه مار دوستم داری؟! من فکر کن ...

اره پورسانت گرفته

بچه بودیم امکان نداشت بخوریم زمین و این جمله رو نشنویم :خدا رحم کرد سرت جایی نخورد !.
2706