2737
2734
عنوان

دلم هیجانه مجردی رو میخواد

951 بازدید | 90 پست

دلم میخواد فراغ باز باشم برم پارتی دورهمی دخترو پسرونه فکر شام و ناهار درس بچه ها نباشم دلم میخواد به بیست سالگیم برگردم 😭😭

دلم میخواد😣

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3283099/کیا-بچه-کلاس-اولی-دارن?postId=105818470

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دلم میخواد شوهرم یواشکی های عاشقانه بزاره خیلی با محبته ولی روزامون هیجان نداره شدیم فکر اقتصاد و فردامون

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3283099/کیا-بچه-کلاس-اولی-دارن?postId=105818470

اووففف

از مجردی نگو که دلم کبابه. 

منم بدجور دلم‌میخاد

پیج فروش لوازم آرایشی دارم در اینستا با مناسب ترین قیمت و کمترین سود😍بیا یه نگاهی بنداز ضرر نمیکنی😉اگه دوست داشتی فالو کن@arayeshiisorkhab
2738

پس من قدر بدونم😐

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       

منم دلم خیلی چیزا رو میخواد . میخوام مثل سابق باشم اما همینکه تو موقعیتش قرار میگرم حس لذت بردنم میخشکه این فعلا معضل شده برام دلم میخواد هوس میکنم لوبیا پلو بپزم میپزم میخوام بخورم هیچی از مزش نمیفهم لذتی که قبلا از لوبیا پلو بهم دست میداد گور به گور میشه

کاش میشد

یک روز  از صبح تا شب  بچه یا  ( بچه ها)  رو میذاشتید منزل شخص مطمئن  و   با همسرتون  اون  روز  رو کامل خوووش   میگذرونید ... ب تفریح و پیک نیک و ...

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2706