2410
2553
عنوان

دستبند سرويس

117 بازدید | 8 پست

دست راست ميبندن يا چپ؟

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

من چپ ميبندم، حس بهتري دارم 

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
اگه النگو نباشه.راست.ساعت چپ.و اگه النگو باشه ساعت نباشه النگو راست دستبند چپ.ولی باز سلیقه ایه.

سليقه اى؟ من فكر كردم يه جورى خاصى مده😃

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
من چپ ميبندم، حس بهتري دارم 

منم چپ راحت ترم تو عروسيم چپ بستم بعد تو ارايشگاه دختر داييم بهم گفت بايد راست ببندى منم باز كردم راست بستم

سليقه اى؟ من فكر كردم يه جورى خاصى مده😃

اره دیگه.قدیم که خیلی اهل دستبند نبودن معمولا ساعت دست چپ بود النگو راست.ولی الان هر کی یجوره.خیلیا ساعت و دستبند رو باهم کنار هم میبندن.پس سلیقه ایه😀

انه...تکرار غریبانه روزهایت چگونه گذشت...😍
2714
منم چپ راحت ترم تو عروسيم چپ بستم بعد تو ارايشگاه دختر داييم بهم گفت بايد راست ببندى منم باز كردم را ...

هرجور راحتي همون كارو بكن

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.