2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خونگی یا صنعتی ؟

من خونگی دارم خیلی خوبه.ولتاژش پایینه.هروقت استفاده میکنم پول برقمون مثل همیشه میاد

۹۹٪ مشکلاتی ک برای آنها نگرانیم هیچوقت رخ نمیدهد..."دِل کارنگی" نویسنده و سخنران امریکایی
2720

چه میوه هایی میشا خشک کرد لطفا کدبانوها توضیح بدین 

من به لطف خدای مهربانم امید دارم که روزی که صلاحشو بدونه دامن منم سبز میکنه خودش وعده داده که پس از هر سختی آسانی هس یروزی اونایی که جلوم دلسوزی کردن پشت سرم خندیدن اونیکه گفت تو هیچ وقت مادرنمیشی همشون میفهمن که اگه خدا بخواد به هر کسی میده و اگه خدا بخواد ازهرکسی میگیره قربون بزرگیت خدا که تو تنها همدم و هم صحبت من و امثال من هسی آخه امثال من خیلی انتظارکشیدن غریب هستن شوهراشونم حتی کنارشون نیست صبح میره شاید شب بیاد ماها دلمون به وجودت خوشه یاالرحم الراحمین ممنون که اگه کسی رو ندارم تو هسی هوامو داری من منتظر سوپرایزقشنگتم به همین زودیا❤️
2714
چه میوه هایی میشا خشک کرد لطفا کدبانوها توضیح بدین 

همه چی...زردآلو.پرتقال کیوی سیب توت موز و خیلی چیزای دیگه حتی سبزی...

۹۹٪ مشکلاتی ک برای آنها نگرانیم هیچوقت رخ نمیدهد..."دِل کارنگی" نویسنده و سخنران امریکایی
نکاتش رو بلدی؟ مثلا واسه پرتقال فکر کنم باید قبلش تو آبلیمو و عسل و آب خیس کنی درسته؟

پرتقال تاحالا خشک نکردم

فقط توت سیب و زرد آلو خشک کردم

از سبزی هامم نعنا و شوید

2706