2703
2553
عنوان

توروخدا تاپیک خیانت نزدید

| مشاهده متن کامل بحث + 276 بازدید | 28 پست

عزیزم حالا با جنبه دروغش کار ندادم ولی خب این مسائل هست و جنبه اگاهی داره اینکه مثل زنای قدیم سرمونو مثل کبک تو برف نکنیم باید حواست باشه حالا داستان بخونی یا نخونی این چیزا متاسفانه رواج پیدا کرده پس په بهتر در نطفه خفش کنی تا بعدا بفهمی شوهرت ۱۰ ساله یه زن و بچه جدا داشته 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم خودمم اصلا متاسف شدم برا خودم شوهر من خیلی سربه زیره ولی متااااسفانه روم تاثیر گذاشته بود می ...

نه عزیرم نترس. همه مثل هم نیستن. شوهرمنم .خوششم نمیادنت داشته باشه اصلا

سکوت
رومنم تاثیر خیلی بدی میذاره  الانم چون استراحتم مجبورم میام اینجا به محض اینکه خوب شم دیگه نمی ...

خدا بگم چیکارشون کنه این دورغ گو هارو اکثرا هم دورغه راست نیستن هیچ کدوم 

دوستان فکر میکنن دست خودمونه نه خودبه خود به ذهن افکار منفی میدن حرفاشون

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️
2720
خیلی از این تاپیک ها الکی و دروغه واسه اینکه پربازدید بشه شما جدی نگیرید

همشوون دورغه

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️
منکه هر وقت میبینم گزارش میزنم

بهترین کارو میکنی 

2714
رومنم تاثیر خیلی بدی میذاره  الانم چون استراحتم مجبورم میام اینجا به محض اینکه خوب شم دیگه نمی ...

دیروز یه تاپیکی بود در مورد اینکه چقدر همسرتون ایده آل دوره مجردیتون هست،یه چند تا خانم اصرار اصرار که مردایی که موقعیت و ظاهر خوب دارن زنای دیگه سریع گولشون میزنن و اینجور مردا خیانتکار میشن

من با نظر شما کاملا موافقم درسته کسی که خیانت دیده اینقدر تحمل اون لحظه ها واسش سخته که شاید به خاطر رسیدن به آرامش نسبی اینجا درد ودل می کنه ولی واقعا با تکرار شدن این داستانها و وقایع قبح این قضیه خیانت ریخته شده.

یه چیزی میگم لطفا جبهه نگیرید اونم اینکه من از مرد متاهل پیشنهاد داشتم ولی چون شنیدنش واسم عادی شده بود و می گفتم خب خیلی ها این جورین نه صرفا آدمهای مریض ، نزدم توی دهنش و خیلی منطقی باهاش حرف زدم که این کار درست نیست به این دلیل به اون دلیل، در حالیکه اگه من همون دختر دو سال پیش بودم با همون عقاید با خاک یکسانش کرده بودم.

واي اره راست ميگي 

منم يه بار دوتا تاپيك پشت سرهم خيانت خوندم بعد از اون تا چهار روز هي خواب ميديدم خدايي نكرده نامزدم با يه دختر ديگه اس همش صبح ها گريه ميكردم بعدش زنگ ميزدم به نامزدم اونم عكس حلقه ي تو دستش ميفرستاد ميگفت عزيزم اين حلقه ارو تا آخر عمرم از دستم جدا نميكنم و ماله هميم

من با نظر شما کاملا موافقم درسته کسی که خیانت دیده اینقدر تحمل اون لحظه ها واسش سخته که شاید ب ...

خیلی سخته خیانت خیلی درد بی درمونیه خیلیییی اصلا فکرشم سخته دوستان هم بعضی چیزا رو نباید بیان بگن دردودل جای خودش اینا رو نگن واقعا میگن تو باور نکن تو به شوهرت اعتماد داری نرو نخون ولی واقعا خیلی تاثیر میذارن

خیلی سخته خیانت خیلی درد بی درمونیه خیلیییی اصلا فکرشم سخته دوستان هم بعضی چیزا رو نباید بیان بگن در ...

شنیدن اینا باعث میشه وارد شدن به زندگی دیگران عادی بشه، قبلا اگه پیشنهادی از طرف ی متاهل داشتی واست فاجعه بود ولی الان هر چقدر هم که سست نباشی ممکنه بگی این همه آدم این کارو می کنن مگه چی شده؟؟ چرا من نکنم؟ چرا من تجربه نکنم ؟وقتی فلانی اینقدر منو دوست داره و حاضره به خاطرم فلان کارو کنه چرا کنارش نباشم؟

این چیزا هیچ ربطی به اعتقادات و متاهل بودن و مطلقه بودن و مجرد بودن نداره، قبح اش بریزه ریختهههههههه

من با نظر شما کاملا موافقم درسته کسی که خیانت دیده اینقدر تحمل اون لحظه ها واسش سخته که شاید ب ...

دقیقا به خدا همه ی مشاورا همینو میگن که قبح این قضیه رو نریزین 

بعدشم محاله ممکنه افکار منفی رو آدم تاثیر نذاره متاسفانه نی نی سایت به جای تبادل نظرای سازنده بیشترش انرژی منفیه