2737
2734
عنوان

توروخدا تاپیک خیانت نزدید

276 بازدید | 28 پست

من وسوسه شدم ی چنتا شو خوندم به شوهر خودم شک کردم یادتون باشه تاپیک زدم بهش شک کردم نگو بیچاره با داداشم حرف میزده نمیخواسته من بدونم خودمم میدونستم موضوع چیه چیز خاصی نبود مثلا نمیخواسته بفهمم زیاد رو اون موضوع تمرکز کردن این تایپک های خیانت خیلییی تاثیرگذاره😔😔همش احساس میکنم قراره خیانت کنه اح 

من تصمیم گرفتم نرم توروخدا شماهم الکی نزارید یکی دو نفر امثال من برن و دیدشون به زندگی عوض شه واقعا با فکر خیانت زندگی کردن سخته ی چیزایی مینوسید ادم از همسر خودش شک میکنه با اینکه بیچاره همسرم از گل پاک تره اون حتی به من که زنشم با چشم هوس نگا نمیکنه چه برسه زن هایی مردم اکثرا هم تاپیک های دورغه 

زشته بابا نکنید زندگی مردمو خراب نکنید

منظورم فقط اونایی هستن که الکی تاپیک میزنن دورغ میگن

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️

تو نروتاپیکارو بخون

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو نروتاپیکارو بخون

نه دیگ نمیرم وسوسه میشدم فکر نمیکردم روم تاثیر بذاره عمرا دیگ نمیرم

یدونه پسر دارم من کاکل به سر دارم من یه روز عصای دستمه خودم خبر دارم من                  گلابہ تو گلاب پاش خدا مواظبش باش                  سپردمش دست خودت همیشه حافظش باش     ایشلاه که داماد بشه هرچی دلش میخواد بشه   توی روز سختی هیچکی پسر نمیشه           خسته‌گی جز باخنده یه پسر بدر نمیشه                چشم و چراغ بابا مرد کوچیکه مادر تیکر 🎈🎉تولد⏳🎁 گل پسرمه♥️
2731
شما هم نرو بخون خب

من نمیرم دیگ دوست ندارم دوستایی دیگ هم برن با این تاپیک ها زندگیشون خراب شه😔

2738

به تو که زنشی با چشم هوس نگاه نمیکنه 🤔ینی چی

بعدشم به نظر منکه مفیده چون ادم مردا رو بهتر میشناسه و یاداوری میشه که هیچ وقت به قلبشون اعتماد نکنیم  شما بهتره کمتر سراغ این تاپیکا برین

از ساعت ۲۰ و ۴ دقیقه سه شنبه ۱۷ اردیبشهت شروع کردم 😄 

من سال ۹۳ یا ۹۴ یه ماجرای خیانت خوندم البته اون دنباله دار بود مدتها درگیرش بودیم

من خیلی براش غصه خوردم خیلی زیاد

بعد معلوم شد همزمان دو تا داستان دروغین رو با کاربریهای دیگه داره اداره میکنه

از اون به بعد هیچ داستان زندگی و خیانت رو نخوندم و اگه وارد تاپیک شدم باور نکردم

ب شوهرت اعتماد داری چکار تاپیک مردم داری.خب منم شوهردارم تاپیکهامیخونمو جواب میدم اما شک به شوهرم نم ...

نمیدونم خودمم اصلا متاسف شدم برا خودم شوهر من خیلی سربه زیره ولی متااااسفانه روم تاثیر گذاشته بود میگفتم ایناهم زندگیشون خوب بوده نکنه منم اینجور شم

به تو که زنشی با چشم هوس نگاه نمیکنه 🤔ینی چی بعدشم به نظر منکه مفیده چون ادم مردا رو بهتر میشناسه ...

منظورم  اینه سردمزاجه همش دنبال فعالیت های جنسی نیست مرد میره با زن دیگ برا چی خیانت میکنه اکثرا از روی هوس جنسی 

اصلا گزینا مناسبی نیست برای آموزش! چون اکثرا بافته خیالاته .دروغه

دقیقااا اصلا جنبه اموزشی ندارن این مردای خیانت کار کمه یعنی چی ادم به شوهرش اعتماد نکنه

رومنم تاثیر خیلی بدی میذاره 

الانم چون استراحتم مجبورم میام اینجا به محض اینکه خوب شم دیگه نمیام

بدتر از تاپیک خیانت نظر بعضی کاربراست که به یقین میگن نود و نه درصد مردا خیانت میکنن

2706