1177
648
عنوان

توروخدا تاپیک خیانت نزدید

272 بازدید | 28 پست

من وسوسه شدم ی چنتا شو خوندم به شوهر خودم شک کردم یادتون باشه تاپیک زدم بهش شک کردم نگو بیچاره با داداشم حرف میزده نمیخواسته من بدونم خودمم میدونستم موضوع چیه چیز خاصی نبود مثلا نمیخواسته بفهمم زیاد رو اون موضوع تمرکز کردن این تایپک های خیانت خیلییی تاثیرگذاره😔😔همش احساس میکنم قراره خیانت کنه اح 

من تصمیم گرفتم نرم توروخدا شماهم الکی نزارید یکی دو نفر امثال من برن و دیدشون به زندگی عوض شه واقعا با فکر خیانت زندگی کردن سخته ی چیزایی مینوسید ادم از همسر خودش شک میکنه با اینکه بیچاره همسرم از گل پاک تره اون حتی به من که زنشم با چشم هوس نگا نمیکنه چه برسه زن هایی مردم اکثرا هم تاپیک های دورغه 

زشته بابا نکنید زندگی مردمو خراب نکنید

منظورم فقط اونایی هستن که الکی تاپیک میزنن دورغ میگن

فقط 18 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
                     از پشت دیوار  دلم  صدای پا میاد یه مهمون برای مامانش میاد   دعام کنید سالم سلامت بغلش کنم☺😘 قوربونتون برم نی نی تو دلم و عشق جانم❤

تو نروتاپیکارو بخون

واسه شفای  یه مریض  سرطانی صلوات میفرستی؟ حاجت رواشی   اشالله   بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💟💟💟يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
تو نروتاپیکارو بخون

نه دیگ نمیرم وسوسه میشدم فکر نمیکردم روم تاثیر بذاره عمرا دیگ نمیرم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
                     از پشت دیوار  دلم  صدای پا میاد یه مهمون برای مامانش میاد   دعام کنید سالم سلامت بغلش کنم☺😘 قوربونتون برم نی نی تو دلم و عشق جانم❤

(شما هم شانستون رو امتحان کنید)

با این کار یکسال بیمه عمر فرزندمو پرداخت کردم تا وقتی بزرگ شه یک میلیارد تومن بگیره

ادامه مطلب

1156

منم يبار خواب ديدم گوشي شرهرمو برداشتم اونم تو ني ني سايت عضو بوده حتي عضويتش جلوتر از من بوده😂

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مارا ياري كنيد بيايد تو😭اينقد بعضيا اينجا حرص شون دراومده ك مدام پيگير تاپيكامونن روزي دوبار چك ميكنن تاپيكا رو 😂منتظرن ادم تاپيك خيانت بزنه بدبختي بزنه بي پولي برنه شوهر بد بزنه😂مرسي ك درگير مايي برو چيزي گيرت نمياد😂
شما هم نرو بخون خب

من نمیرم دیگ دوست ندارم دوستایی دیگ هم برن با این تاپیک ها زندگیشون خراب شه😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40

به تو که زنشی با چشم هوس نگاه نمیکنه 🤔ینی چی

بعدشم به نظر منکه مفیده چون ادم مردا رو بهتر میشناسه و یاداوری میشه که هیچ وقت به قلبشون اعتماد نکنیم  شما بهتره کمتر سراغ این تاپیکا برین

از ساعت ۲۳ و ۸ دقیقه روز سه شنبه ۲۷ فروردین شروع کردم 😊 

من سال ۹۳ یا ۹۴ یه ماجرای خیانت خوندم البته اون دنباله دار بود مدتها درگیرش بودیم

من خیلی براش غصه خوردم خیلی زیاد

بعد معلوم شد همزمان دو تا داستان دروغین رو با کاربریهای دیگه داره اداره میکنه

از اون به بعد هیچ داستان زندگی و خیانت رو نخوندم و اگه وارد تاپیک شدم باور نکردم

سفر به کاشان با www.behtourist قندفراوان در انتظارتونه  
1189
ب شوهرت اعتماد داری چکار تاپیک مردم داری.خب منم شوهردارم تاپیکهامیخونمو جواب میدم اما شک به شوهرم نم ...

نمیدونم خودمم اصلا متاسف شدم برا خودم شوهر من خیلی سربه زیره ولی متااااسفانه روم تاثیر گذاشته بود میگفتم ایناهم زندگیشون خوب بوده نکنه منم اینجور شم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به تو که زنشی با چشم هوس نگاه نمیکنه 🤔ینی چی بعدشم به نظر منکه مفیده چون ادم مردا رو بهتر میشناسه ...

اصلا گزینا مناسبی نیست برای آموزش!

چون اکثرا بافته خیالاته .دروغه

سفر به کاشان با www.behtourist قندفراوان در انتظارتونه  
به تو که زنشی با چشم هوس نگاه نمیکنه 🤔ینی چی بعدشم به نظر منکه مفیده چون ادم مردا رو بهتر میشناسه ...

منظورم  اینه سردمزاجه همش دنبال فعالیت های جنسی نیست مرد میره با زن دیگ برا چی خیانت میکنه اکثرا از روی هوس جنسی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اصلا گزینا مناسبی نیست برای آموزش! چون اکثرا بافته خیالاته .دروغه

دقیقااا اصلا جنبه اموزشی ندارن این مردای خیانت کار کمه یعنی چی ادم به شوهرش اعتماد نکنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

رومنم تاثیر خیلی بدی میذاره 

الانم چون استراحتم مجبورم میام اینجا به محض اینکه خوب شم دیگه نمیام

بدتر از تاپیک خیانت نظر بعضی کاربراست که به یقین میگن نود و نه درصد مردا خیانت میکنن

1179

عزیزم حالا با جنبه دروغش کار ندادم ولی خب این مسائل هست و جنبه اگاهی داره اینکه مثل زنای قدیم سرمونو مثل کبک تو برف نکنیم باید حواست باشه حالا داستان بخونی یا نخونی این چیزا متاسفانه رواج پیدا کرده پس په بهتر در نطفه خفش کنی تا بعدا بفهمی شوهرت ۱۰ ساله یه زن و بچه جدا داشته 

فقط 19 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

به يه ورت همه تاپيك هاى خيانت 😄

اصلا نخون 

من كه صبح ها ميام پربازديد ها رو ميخونم و ميرم 

اصلا بهشون فكر نكن

پرنَقش تر ازفرش دلم بافته ای نیست ،از بس که گِره زد به گِره،حوصله ها را
نمیدونم خودمم اصلا متاسف شدم برا خودم شوهر من خیلی سربه زیره ولی متااااسفانه روم تاثیر گذاشته بود می ...

نه عزیرم نترس. همه مثل هم نیستن. شوهرمنم .خوششم نمیادنت داشته باشه اصلا

سکوت
رومنم تاثیر خیلی بدی میذاره  الانم چون استراحتم مجبورم میام اینجا به محض اینکه خوب شم دیگه نمی ...

خدا بگم چیکارشون کنه این دورغ گو هارو اکثرا هم دورغه راست نیستن هیچ کدوم 

دوستان فکر میکنن دست خودمونه نه خودبه خود به ذهن افکار منفی میدن حرفاشون

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1178