2726

ما چند ساله با مادر شوهرم زندگی میکنیم.تو این چند سال یک بار با دل خوش مهمونی نرفتیم یا بهم خوش نگذشته.امسالم میخوام برم تهران خونه مادرم ولی مادرشوهرم میخواد بچه هاش و نوه هاش رو بیاره کل عیدو پیشش باشن.هر دفعه که میان خونه زندگی منو زیرو رو میکنن و میرن.خسته شدم.حتی وسایل شخصیم لباسامم استفاده میکنن میزنن میشکونن و میرن.نمیدونم چیکار کتم.این زنم اصلا درک ندارم تازه باردارم هستم خودشم هیج جا نمیره میخواد همه رو اینجا جم کنه بخدا شوهرم کل حقوق رو میده خرج مرغ و گوشت مهمونایه خانوم.همش زنگ میزنه میارتشون

اگه امضام رو دیدی لطفا برای سلامتی بچه هام صلوات بفرست😘🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب چرا خونه جدا نمیگیرین؟

نمیشه اخه تنهاس پیره نمیتونه تنها زندگی کنه.بخدا کل خوشی زندگیمونو گذاشتیم پاش.نوه ها وبجه هاشم ادم هایه  درست حسابی نیستن مثل جن میمونن 

وا خب در خونتو قفل کن با شوهرت برو دیگ

اخه اونم با ما تو به خونس نمیشه که بیرونش کنیم،میخواد بمونه خونه به نوه هاش و بچه هاش بگه کل عیدو بیان پیشش.بعد به شوهرم میگه تو اجیل و مرغ و گوشت عیدو بخر و برو کاری نداشته باش،بقران جلو چشمش بزنن زندگیمو داغون کنن بهشون نمیگه نکنید.اونوقت یه روز خواهر زاده من اومده بود پیشم بچس دم به دیقه چشش دنبالش بود که به چیزی دست نزنه اونوقت با خودشون اینوری نیست.نمیدونم چ غلطی کردم من قبول کردم

2706