2703
2553
عنوان

چگونه خوش تیپ و شیک باشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1333272 بازدید | 19958 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
سلام دوس جونا، من از امتحان اومدم :-* وووووووی گرمه... بی ماشین مونده م، له شدم بخدا :((((
گفته بودم؟؟؟ خو من که موچتون دارم که :-*
بچه ها یه چیزی بگم منو دعوا نمیکنید؟؟
من از 5 سالگی جنوب زندگی میکنم ولی به جز استخر رفتن یادم نمیاد زمان دیگه ای ضدآفتاب مصرف کرده باشم. حتی من 2-3 ساله که صورتم رو لیزر کرده و میدونید که جای لیزر بلافاصله با کوچکترین آفتابی لک میاره ولی من عین بی عارا هیچوقت ضدآفتاب نزده م-زیاد هم تو آفتاب میرم-. حالا که شما رو دیدم انقدر رو ضدآفتاب وسواس دارین کلی استرس گرفتم :)))))) متنبه هم شدم البته... خداروشکر که پوستم هیچ مشکلی نداره -بزنم به تخته :)))- و هیچ لک و جای جوشی توش نیست و حتی کرم پودر هم مصرف نمیکنم و بیشتر رو پوست خودم آرایش میکنم. کلا به قول دکترم تو کرگدنی بخدااااا :)) حالا یه ضدآفتاب بی رنگ مخصوص پوست خشک در راه خدا به من بی نوا کمک کنید :)))) اصلا هم برام مهم نیس برق بزنه، نزنه... سیم کشی باشه... هر چی... قیمتشم مهم نیست.
نیروانا بیا که میخوامت ای متخصص ضد آفتاب، ای کاردان، ای پرنسس، ای نیروانا و پرنسس، ای گروه تجسس ضد آفتابی 3>
2714
نیروانا من که امروز ضد آفتاب سانسس رو زدم درسته یکم سنگینه ولی خوبیش اینه که دیگه برق نمیزنه (من که از صورت برقی خیییییلی بدم میاد) اینم مشکلی شده برایه ماها که پوستمون چربه . البته از رنگ الارو خیلی بیشتر خوشم میاد ولی تنها ایرداش اینه که رو پوست خیلی برق میزنه
2706