2703
2553
عنوان

چگونه خوش تیپ و شیک باشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1333305 بازدید | 19958 پست
اگه ژل اینقدر ضرر داره پس بیخیالش بشم، من خیلییییییی از لبهای دختره خوشم اومد البته فرمش خوب نبود صاف

بودنش خوششششگل بود ،لبته فرم لب Petek هم خیلی خوشگله، لب های خودم هم خوبه گوشتیه اما خوب مثل

اینا که نیست، فکر کنم اگه تزریق انجام بدم شکل پتک بشه، وااااااااااااای که اگه یشه پی مییییییییییییییشه
بهشت جون محصولات لومن بیس گیاهی داره، من حدود 10 سال پیش یه کرمی ازش داشتم که احیا کننده پوست بود

خیلییییی عالی بود، کرم پودرش رو هم 2 سال پیش خریده بودم که تارگی تموم شد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

آخی پرنسس جونم ایشالله که روحشون در آرامشه از اینکه دیروز هم که تولدش بود به یادش بودی آرامشش بیشتر شده
خدا رحمت کنه

سلام سوداااااااااا.خوبی جیگر؟؟
مزخرف ترین نصیحت اطرافیان " بهش فــکر نکن " :|
الناز جون این عطر بیانسه تو ایران هم هست؟؟برای چه فصلی مناسبه و رایجه اش چیه که اینطوری تعریف میکنه آدم

هوس می افته :)))، قیمتش رو هم بگو گلم

++

پرنسس منم از این Banana می خوااااااااااااااااااااااااااام

(اینا رو معرفی نکنین بد آموزی داره ;))))))))) )

++

فعلا من میرم بازم میام بهتون سر میزنم
2456
راستی دوستای گلم در ادامه یصحبت سودا اضافه کنم که :
www.atrafshan.com

سایت جامع عطر هستش قبل از خرید میتونید قیمت بگیرید و مشخصات عطرو به دست بیارید. همه ی مارک هارو داره
مزخرف ترین نصیحت اطرافیان " بهش فــکر نکن " :|
2714
سودا جون نه من ریمل ابرو خودم ندارم عزیزم,,من ریمل ابرو مارک میکاب فکتوری دارم کلا ٢بار زدم بد نبوده،،موهای ابرومو سر تاج ابرو مو باش بالا شونه کردم بهش حالت داد،میکاب فکتوری ١٣تومن خریدم،،بی رنکه،،،ولی لومن رنکی هم داره
سلام عشقولیا،مرسی از آرزوهای خوبتون واسه عشقم..
بهشت جون،ریمل ابرو حتما" باید تستش کنم،کجا محصولات لومن رو داره؟هایلند داره؟ اینطور که میگی کیفیتشم خوبه.. راستش مارک artedco رو ژل ابرو شو تست کردم دوست نداشتم، فکر کنم مال میک آپ هم همینطور باشه ،ریمل ابرو بیشتر کار من رو راه میندازه..
مرسی سودا جونم :* دیروز خیلی با عشقولی بهم خوش گذشت:) بعضی وقتا کارام زیاد میشه نمیتونم تند تند سر بزنم،اما خوشبختانه همه بچه های تاپیک تو مد و تیپ روز بودن حرف اول رو میزنند و هر بار میام میبینم که همه به هم راه ها و جنس های خوب پیشنهاد میدن، برای همین خیایلم راحت هست که اینجا کار ها خوب پیش میره :*

مرسی الی پیشی جونم :*
:-O چقدررررر این بکرانده زیباست تازه پیداش کردم..
مرجان جون از عموم پرسیدم اینا را بهم گفت:

حتما باخودت غذای اماده ببر چون اونجا مشکل غذا پیدا میکنی مگر اینکه بری فست فود و mcdonald ,kfc اگر هم مشکل حلال نداری دیگه میتونی گوشت خوک و گربه و.......بخوری کباب هم اونجا داره ولی مثل ما نیست از این کباب های سیخی هست که گوشه خیابان همه میفروشن یه چای دارن به نام چای گل رز که میگه خیلی خوشمره هست یه چیز میندازه تو اب یعد مثل گل رز باز میشه حتما امتحان کن

انگلیسی اصلا بلد نیستن تا میتونی با اشاره باهاشون حرف بزن کارت راه میفته تاکسی و اتوبوس هم ارزان هست میتونی استفاده کنی ببین تا میتونیییییییییییییییی چانه بزن کلی بهت تخفیف میدن یعنی هر چی گفتن همون نده

مراکز خرید هم یابالو ، خونچیا ، سنلیتون ، چمن ، وان فوجی بازار ” سیلک مارکتینگ اینا بهترین جا ها هست مخصوصا این بازار کلی هم تخفیف میدن بهت بعد گفت خرید ارزان هست همه نوع جنسی هم پیدا بشه

پرنسس من دارم از مارک لومن استفاده میکنم ادرس نماییندگی هاش دارم بگو مسیرت کجا هست برات نزدیک ترینش پیدا میکنم

النازیییییییی سلام خوبی میبینم که عکس مخمل گذاشتی برای خودت این عطر از کجا خریدی ؟ راضی هستی ؟مدانگاری اش چه طوریه
2706