موضوع بحث

چگونه خوش تیپ و شیک باشیم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1277969 بازدید | 19955 پست
1394/12/09
|
20:04
راستی دوستای گلم در ادامه یصحبت سودا اضافه کنم که :
www.atrafshan.com

سایت جامع عطر هستش قبل از خرید میتونید قیمت بگیرید و مشخصات عطرو به دست بیارید. همه ی مارک هارو داره
مزخرف ترین نصیحت اطرافیان " بهش فــکر نکن " :|

تخفیف 30 هزار تومانی دیجی کالا برای کاربران نی نی سایت

تاریخ اعتبار تا 20 آبان 96

فرصت طلایی برای کاربران نی نی سایت. برای دریافت کد تخفیف از دیجی کالا اینجا را کلیک کنید

سودا جون نه من ریمل ابرو خودم ندارم عزیزم,,من ریمل ابرو مارک میکاب فکتوری دارم کلا ٢بار زدم بد نبوده،،موهای ابرومو سر تاج ابرو مو باش بالا شونه کردم بهش حالت داد،میکاب فکتوری ١٣تومن خریدم،،بی رنکه،،،ولی لومن رنکی هم داره
سلام عشقولیا،مرسی از آرزوهای خوبتون واسه عشقم..
بهشت جون،ریمل ابرو حتما" باید تستش کنم،کجا محصولات لومن رو داره؟هایلند داره؟ اینطور که میگی کیفیتشم خوبه.. راستش مارک artedco رو ژل ابرو شو تست کردم دوست نداشتم، فکر کنم مال میک آپ هم همینطور باشه ،ریمل ابرو بیشتر کار من رو راه میندازه..
مرسی سودا جونم :* دیروز خیلی با عشقولی بهم خوش گذشت:) بعضی وقتا کارام زیاد میشه نمیتونم تند تند سر بزنم،اما خوشبختانه همه بچه های تاپیک تو مد و تیپ روز بودن حرف اول رو میزنند و هر بار میام میبینم که همه به هم راه ها و جنس های خوب پیشنهاد میدن، برای همین خیایلم راحت هست که اینجا کار ها خوب پیش میره :*

مرسی الی پیشی جونم :*
:-O چقدررررر این بکرانده زیباست تازه پیداش کردم..
مرجان جون از عموم پرسیدم اینا را بهم گفت:

حتما باخودت غذای اماده ببر چون اونجا مشکل غذا پیدا میکنی مگر اینکه بری فست فود و mcdonald ,kfc اگر هم مشکل حلال نداری دیگه میتونی گوشت خوک و گربه و.......بخوری کباب هم اونجا داره ولی مثل ما نیست از این کباب های سیخی هست که گوشه خیابان همه میفروشن یه چای دارن به نام چای گل رز که میگه خیلی خوشمره هست یه چیز میندازه تو اب یعد مثل گل رز باز میشه حتما امتحان کن

انگلیسی اصلا بلد نیستن تا میتونی با اشاره باهاشون حرف بزن کارت راه میفته تاکسی و اتوبوس هم ارزان هست میتونی استفاده کنی ببین تا میتونیییییییییییییییی چانه بزن کلی بهت تخفیف میدن یعنی هر چی گفتن همون نده

مراکز خرید هم یابالو ، خونچیا ، سنلیتون ، چمن ، وان فوجی بازار ” سیلک مارکتینگ اینا بهترین جا ها هست مخصوصا این بازار کلی هم تخفیف میدن بهت بعد گفت خرید ارزان هست همه نوع جنسی هم پیدا بشه

پرنسس من دارم از مارک لومن استفاده میکنم ادرس نماییندگی هاش دارم بگو مسیرت کجا هست برات نزدیک ترینش پیدا میکنم

النازیییییییی سلام خوبی میبینم که عکس مخمل گذاشتی برای خودت این عطر از کجا خریدی ؟ راضی هستی ؟مدانگاری اش چه طوریه
پرنسس جون

یه کم هم راجع به خانمایی صحبت کن که به تازگی مامان شدن و همه چی خیلی براشون عوض شده....من دارم کم کم افسرده می شم از وضعیتم ...انگار دیگه نه آرایش بلدم نه می تون خوش تیپ باشم....خلاصه بدجوری گیر کردم :(

یه چند تا راهکار زیبایی بده به من لطفا.

آسایش دو گیتی نفسیر این دو حرف است

با دوستان مروت با دشمنان مدارا
بیا پرنسس

داروخانه جهان کودک 88677608 میدان ونک، بلوار حقانی، بین گاندی و جردن، ساختمان 30

فروشگاه تمشک 22713006 میدان تجریش، پاساژ قائم، طبقه دوم

فروشگاه فرشته 88892161 میدان ولیعصر، خیبابان ارژنگ، روبروی پاسای اهدا -کیش

محصولات اش گیاهی هست اصلا ضرر نداره من کرم پودر اش تست کردم خیلی خوب میخوابید اسم لومن از یه دریاچه تو فلاند گرفتن که اب های خیلی شفافی داره من کرم مرطوب کننده و پاک کننده اش دارم
بهنوش جون سلام
آره عکس پیشوله دیوونست
بوش خیلی گرم نیست یعنی رایحه ی اصلیش گرم نیست که بگم عطر خیلی گرمیه اما بوی دلنشین و شیکی داره
موندگاریشم خوبه بدک نیست.
مزخرف ترین نصیحت اطرافیان " بهش فــکر نکن " :|
ماما ن سارا جون
دقیقا" الان ناراحتیتون چیه؟بهم خوردنه شکل اندام؟ یا استرس های بعد از حملگی؟ فراموشی آرایش کردن که با 2-3 بار آرایش کردن برطرف میشه عزیزم،سخت نگیر..
مرسی بهنوش جونم :* میگیرم میام خبرشو بهتون میدم..
سلام به پرنسس عزیز و همه اهالی خوشتیپ و شیک تاپیک
کسی درباره لنز 12 ساعته چیزی شنیده یا استفاده کرده؟

صاحب مغازه میگفت چون 1 لایه داره.تابلو نیست اصلا. ولی ظریف تره و دوامش کمتره و 12 ساعته.برای مهمونی ها و مراسم خاص میشه استفاده کرد.قیمتشم 4500 تومن بود.
کسی استفاده کرده؟
پرنسس جون مرسی از توجهت

به هم خوردن اندامو دارم یواش یواش درست می کنم

اما احساس می کنم دیگه آرایش کردن بلد نیستم کلی هم خرید می کنما ولی هیچی به هیچی....

ببین من پوست گندمی روشن دارم با چشمای عسلی به نظرت در مرود مو و صورتم چیکار کنم خوبه....اینم بگم که قبلا که گاهی برنز آرایش می کردم همه می گفتن که اصلا بهم نمیاد!
یه جورایی دور افتادم از همه چی:(
آسایش دو گیتی نفسیر این دو حرف است

با دوستان مروت با دشمنان مدارا
این اسپری کرم پودر هست منو اینو تست کردم خیلی باحال بود قیمت اش 25 بود فکر کنم انقدر راحت رو صورت نشست انگار هیچی نزدی به صورت
Upload center

واااااااااااااااااااااا رکسانا منم نشنیدم قیمت اش خیلی ارزون