2737
2734
عنوان

میشه درمورد رنگ مانتوم نظر بدید

417 بازدید | 30 پست

سلام .من امروز یک پارچه خریدم که اونجا سرمه ای بود الان مشکی دیده میشه خیلی سیره 

مدل دقیقا مدل عکسی که میخوام بذارم هست رنگشم دقیقت همینه

بنظرتون خیلی تیرست؟ خیلی دودلم 

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  

تیره س دیگه ولی عیب نداره عوضش بعد عیدم میتونی همه جا بپوشی برا عید با روسری خیلی شاد گنده ست کن بشوره ببره

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تیره س دیگه ولی عیب نداره عوضش بعد عیدم میتونی همه جا بپوشی برا عید با روسری خیلی شاد گنده ست کن بشو ...

یه روسری آبی کاربنی شاد خریدم براش بنظرت تاثیری داره😢

2738
یه روسری آبی کاربنی شاد خریدم براش بنظرت تاثیری داره😢

خوبه دیگههه غصه چی میخوری 

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
منم بعدش پشیمون شدم ولی بقول شوهرم هررنکی میپوشیدم همین بهم بیشترمیومد دقیقاهمین مانتوروخریذم حلوباز ...

چقد جالب مبارکت باشه عزیزم💕

استارتر میشه آدرس کانال همین عکسه رو بدی

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)
این رنگی که خیلی خوشکله 

دورو برم انقد کرم و مرجانی و قرمز خریدن 

من اصلا قصد خرید نداشتم ولی کادو تولدم بود دیگه گفتم بدوزم پس

2706