2726
عنوان

کیا عیدی هنوز براشون نریختن؟؟

267 بازدید | 19 پست

توی اینترنت پر شده ک عیدیا واریز شده. اما واسه ما رو هنوز نریختن. من پدرم فوت شده و عیدی بازنشتگی باید برامون بریزن. کیا نگرفتن هنو؟؟

دوستای خوشگلم ، منم میخام مثل بقیه یه کسب درامد کوچیک داشته باشم. اگه اینستا دارید حتما پیج منو فالو کنید مطمعنم یه روزی به دردتون میخوره.    Shahomalakeh2   شاه و ملکه۲     پیشاپیش ممنون از حمایتتون

کدوم ارگان 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونم ک میراث فرهنگی و نظامیا رو دادن 

ی روز اینجا با دل شکسته رو تخت بیمارستان و خسته از دنیا نوشتم دلم روشنه ❤به زودی منم مادر میشم .👪 وووو الان مامان یه گل دختر بهارییم 🥰🥰همون که امید زندگیه منو باباشه ... دیدید گفتم دلم روشنه🤗😍😍😍😍
2728

عیدی منو ۲۵بهمن باحقوقم ریختن..الان خیلی دیره چرانریختن؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
ما نه تنها هیدیمون رو گرفتیم و خوردیم حقوق فروردینمون هم هفته پیش واریز شد کلی ازش خرج شد   &nb ...

مث ما 😂😂😂😂قراره تا اردیبهشت فتو سنتز کنیم 

کدوم ارگان 

وزارت راه و شهرسازی. دولتیه

دوستای خوشگلم ، منم میخام مثل بقیه یه کسب درامد کوچیک داشته باشم. اگه اینستا دارید حتما پیج منو فالو کنید مطمعنم یه روزی به دردتون میخوره.    Shahomalakeh2   شاه و ملکه۲     پیشاپیش ممنون از حمایتتون
چقدر دیر 

نمیدونم والا. روز قبل ۲۲ بهمن یه ۶۰۰ تومن‌واریز کردن. نمیدونم اون چی بود دیگه. عیدیمون باید ۲ تومن باشه

ما نه تنها عیدیمون رو گرفتیم و خوردیم حقوق فروردینمون هم هفته پیش واریز شد کلی ازش خرج شد   &nb ...

مال فروردینو میدونم ۲۹ واریز میکنن. عیدی دیر نشده به نظرتون؟؟انگار همه گرفتن

برا ما دولتی عیدیشو بهمن ریختن

امروز حقوق اسفندشم ریختن 

رفت دیگه البته سنواتشو نریختن هنو

اخر فروردین 

مامان امیرعلی کوچولو و حلما کوچولو هستم                    
ما هنوز عیدی پارسال هم بهمون ندادن

ای بابا چرا

2706