2726
عنوان

بخیه. زایمان طبیعی

394 بازدید | 9 پست

سلام مامانا

من الان 14 روزه زایمان کردم بخیه هام خیلی میسوزه،چرک و خون ریزی هم نداره،امروز یکی از بخیه های داخلی افتاد مث یه نخ دراز بود گره نداشت الان میترسم باز شده باشه.امکانش هس ب نظرتون؟

و خدایی که به شدت کافیست🥰

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

میشه ی کم از تجربیاتتون بگید 

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان، امروز موهات چقدر قشنگ شده .......❤️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....❤️❤️❤️❤️ تقدیم به پسر دارا
نه نترس باز نشده .جذب میشه خودش میفته من چن ماه پیش دکتر برام یه پماد نوشت فک کنم  زینک اکسآید ...

خیلی ممنون این پمادو دارم میزنم شاید از منم خوب شه.اصن نمیتونم نشسته به بچه شیر بدم

و خدایی که به شدت کافیست🥰
خیلی ممنون این پمادو دارم میزنم شاید از منم خوب شه.اصن نمیتونم نشسته به بچه شیر بدم

اوایل همینورسکی گلم یه چند روز دیگه کامل خوب میشه .برا چک کردن بخیه هاتم برو دکتر ببینه 

اعتقادات هر کسی‌ مثل مسواکه ،،،،خواهشاً تو حلق بقیه نکنین