2733
2734
عنوان

خدایا شکرت....😍😍

242 بازدید | 33 پست

سلام به همه ،همه ای خواهرایِ گلم نمیدونم ازکجاشروع کنم وچیا بگم🤨خلاصه میگم من چن وقته درحال اقدام بودمممممممم توتاپیکا راجب خودم گفتم وهمتون اون لحظه دعاکردید ک دامن سبز شه😍😍😍من کلی دعاونذرکردم همه شون تاثیرداشت بخصوص دعایِ شما درحقم😍واقعا دعادرحق دیگران خدازودجوابشومیده😍

صب بیبی زدم مثبت بود فوری رفتم آزمایش همین چن دقه پیش جوابو گرفتم مثبت بود😍😍😍خداهزارمرتبه شکرت اصلا باورم نمیشه نمیدونم چطوری خوشحالیمو بروز بدم...اینم بگم ک ۱۰ماه بوداقدام میکردم وازخداخواستم راهمو ب دکترنندازه صادقانه بگم چون هزینه هاش زیادبود واینکه واقعا دلم میخواستم بدون واسطه ب خواستم برسم ن دکتر خداکنه بچمم😍😍😍جوری باشه ک تاوقتی زنده ام بادیدنش بگم خداشکرت...

ازدعاهاتون ممنونم خدادامنِ همه منتظراروسبز کن الهی آمین.

برایِ سلامتی نینیم ی صلوات لدفا😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

خدار‌وشکر😍تبریک میگم بسلامت بغلش بگیری🌹❤️

برای مامنتظرا الان که دلت شاده دعاکن منم تاقبل عید بیبی مثبت ببینم،،،خدابهمون فرزنداني سالم وصالح بده

خواسته هایت راکه به خداگفتی به او اعتماد کن 👈که خدا جز خیر برایت نمیخواهد👉🌷الهی به رقیه🌷دخترم همه دنیامی👧🏻😍❤👩‍👧الهی هرکی منتظره خدا بزودی دلشو شاد کنه💚
خدار‌وشکر😍تبریک میگم بسلامت بغلش بگیری🌹❤️ برای مامنتظرا الان که دلت شاده دعاکن منم تاقبل عید بیبی ...

چشم بخدادعا میکنم

برایِ سلامتی نینیم ی صلوات لدفا😞

مبارکت گلم  چقدم پررنگه  

بالارفتن سن هیچ تاثیری درشعور آدما نداره!نهایتاً یه بیشعور پیرمیشی که فکرمیکنی هرچیزی ک میگی بقیه بایدبخاطر سنت قبول کنن واحترام بذارن...    
2706